„Kviečiame visus į išskirtinę ekskursiją po TV3 televizijos pasaulį. Jūsų laukia tai, ko dar nematėte“, – jau šį, trečiadienio, vakarą 20.30 val. žiūrovus kvies TV3 Sporto žinių vedėjas, sporto komentatorius, ryto laidos „Nauja diena“ vedėjas, šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvis Mindaugas Rainys. Unikalią progą pro rakto skylutę pasižvalgyti po TV3 užkulisius Tarptautinę televizijos dieną gavo infošou „Be komentarų“ kūrėjai. Šį vakarą žiūrovai „pasivaikščios“ slaptais koridoriais ir susipažins su laidų ir projektų kūrėjais, liekančiais „už kadro“.

 

„Be komentarų“ komandą pasitikęs M. Rainys ir TV3 viešųjų ryšių ir rinkodaros direktorė Rima Olberkytė-Stankus ne tik pravers televizijos virtuvės duris, kur pietauja visa televizijos komanda – žurnalistai, laidų vedėjai, operatoriai, technikos darbuotojai, bet ir parodys, kaip atrodo kanalo programų direktoriaus Jurgio Jefremovo bei TV3 generalinės direktorės Lauros Blaževičiūtės darbo stalai.

 

„Mūsų virtuvėlė yra labai jauki, ypač tuomet, kai čia pietauti susirenka visa didelė mūsų televizijos šeima“, – šypsosis M. Rainys.

 

„Be komentarų“ filmavimo kameros užfiksavo viską – naujausios skaitmeninės technikos pripildytas montažines, žinių studiją, posėdžių kabinetus, išradingai pavadintus populiariausiais filmų žanrais „Komedija“, „Veiksmas“ bei „Romantika“. TV3 žiūrovai išvys serialų ir anonsų įgarsinimo kambarius, čia pat įsikūrusią radijo stotį „Power Hit Radio“, „Holivudo“ žvaigždžių alėją su populiariausių projektų pavadinimais ir net pateks į svarbiausio asmens televizijoje – generalinės direktorės kabinetą.

 

„Viskas, ką mes darome, yra skirta jums, TV3 žiūrovai, todėl tie žmonės, kurie čia dirba, dirba tam, kad televizija jus stebintų ir džiugintų kiekvieną dieną“ , – šįvakar teigs L. Blaževičiūtė.

 

„Žiūrovai išrankūs, ir mums tai patinka! Mėgstame naujus iššūkius. Kaip tik einame į vieną iš pasitarimų kambarių, kur nuspręsime, kokią naują laidą jau greitai pamatys mūsų ištikimiausi žiūrovai“, – pasakos J. Jefremovas.

 

„Be komentarų“ – vienintelė laida, gavusi išskirtines teises patekti į niekur nerodytus televizijos užkulisius. Pažintis akis akin su televizijos pasauliu – jau šįvakar 20.30 val. tik per TV3!

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3!