Aktoriui Aleksui Kazanavičiui prabilus teatro scenoje ar serialo „Pamiršk mane“ filmavimo aikštelėje, apima dežavu jausmas. Nejučiomis imi savęs klausti: kur aš šį balsą girdėjau? Mažiesiems žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovams šis balsas asocijuojasi su animacija.

 

A. Kazanavičiaus balsas atpažįstamas iš įvairiausių animacinių serialų ir filmų. Ne kas kitas, o jis įgarsina vaikams džiaugsmą keliantį filmuką „Kempiniukas Plačiakelnis“. Vyresni žiūrovai aktorių gali atpažinti ne tik iš teatro scenos, o ir iš rudenį rodyto populiaraus TV3 serialo „Moterų laimė“.

 

„Vaidyba ir filmų įgarsinimas yra labai skirtingi dalykai. Jų lyginti – nevalia. Tačiau vaidinti yra tikrai gerokai sunkiau ir arčiau širdies. Kita vertus, jei apsiėmei darbą dirbti, jį reikia dirbti kokybiškai. Nesvarbu koks tai darbas būtų“, – samprotauja aktorius.

 

Jis tikina, kad neretai gatvėje jį atpažįsta kaip tik dėl balso: „Tikrai būna, kad atpažįsta gatvėje. Mano balsas vis dėlto yra specifinis, lengvai įsimenamas. Tačiau atpažįsta mane ir iš teatro.“

 

Visai netrukus Aleksas debiutuos ir dar viename TV3 televizijos žiūrovų pamiltame seriale „Pamiršk mane“. Čia jo vaidmuo nutols nuo geraširdžio įsimylėjėlio advokato, kurį vaidino „Moterų laimėje“. A. Kazanavičius įkūnys griežtą ir skrupulų neturintį karininką.

 

„Mano personažas – karininkas, buvęs Irako kare, vėliau nuėjo dirbti į privačias struktūras. Tiesa, kare šis karininkas dalyvavo kartu su aktoriaus Juozo Gaižausko įkūnijamu personažu Vytautu. Herojai – buvę draugai, kurių keliai išsiskyrė. Kol kas daugiau apie personažą atskleisti negaliu“, – intriguoja Aleksas.

 

Kaip aktoriui sekėsi įkūnyti blogietį? Aleksas tikina, kad personažo charakteris visiškai nesvarbu. Svarbiausia – aktoriaus įdirbis. „Svarbu suprasti, ką vadini, – apie savo kuriamus personažus serialuose svarsto aktorius. –Stengiesi surasti gero herojaus ydų, blogo – gerų dalykų. Įdirbis, kol tai supranti, ir yra svarbiausia. Vėliau viskas liejasi lengvai. Ypatingo skirtumo, ką vaidini, nėra. Kaip tik smagu plėsti vaidmenų amplitudę.“

 

Antrasis „Pamiršk mane“ sezonas jau įsibėgėjo. Koks likimas laukia darbo netekusios herojės Rūtos bei kaip pasielgs apie Guolio neištikimybę sužinojusi Virga? Atsakymai – pirmadienio–ketvirtadienio vakarais 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!

 

,,Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!