Po šeštadienį, spalio 13-ąją, įvykusios tiesioginės TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ transliacijos visų dalyvių laukė limuzinai. Į juos susėdusios žvaigždės patraukė laikinosios sostinės link. Čia eterio veidus pasitiko minios gerbėjų. Ypač aktyvios merginos, rodės, nepasidalins „Šok su manimi“ vyrukų: tikra prabangaus vakarėlio viename Kauno naktiniame klube pažiba tapo TV3 laidų vedėjas, sporto komentatorius Mindaugas Rainys.

 

Dėl M. Rainio dėmesio varžėsi net kelios merginos – „Šok su manimi“ projekto repeticijų salėse išlietas prakaitas nenuėjo veltui. „Po visų treniruočių ir laidų išties smagu grįžti prie savo įprasto šokimo stiliaus naktiniuose klubuose ir mažiau paisyti tinkamo ar netinkamo kojų dėliojimo. Kita vertus, pamokos, gautos ‚Šok su manimi‘ projekte, nenuėjo perniek. Kai suderini savo vidinį pojūtį su žingsnelių mokėjimu, tampi turbūt visai neblogu šokėju“, – svarsto Mindaugas.

 

M. Rainys tikina, kad  su „Šok su manimi“ dalyviais labai smagu: „Su tokia kompanija turbūt galėčiau keliauti ir į negyvenamą salą – net ir ten būtų ką veikti, o garsas apie tai sklistų toli toli.“

 

Nors šeštadienio linksmybės tęsėsi iki paryčių, jau sekmadienio vakarą projekto poras buvo galima sutikti šokių repeticijų salėje. „Visi liejo prakaitą, nes nė viena pora nenori tapti ta, kuri paliks projektą artėjantį šeštadienį“, – komentuoja „Šok su manimi“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

 

Jau spalio 20-ąją TV3 žiūrovų laukia sambos karnavalas, o ant „Šok su manimi“ parketo žengia dar viena nauja pora – Panevėžio moterų pataisos namų direktorius Edvardas Norvaišas ir jo partnerė Rusnė Glinskytė.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!