Šeštadienį Palangoje vykstančios didžiosios žiedinės lenktynės „Eneos 1006 km“į pajūrį sutraukė ne tik automobilių sporto aistruolius, žinomus žmones, bet ir kitus smalsuolius. Prie gausaus būrio prisijungė ir žiūrimiausio TV3 vasaros realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_eneos_lenktynes_1

 

Minioje automobilių sporto entuziastų buvo galima sutikti ir karščiausio vasaros realybės šou„Angelų“ komandos narius – Julių, Viktoriją, Renaldą ir Sigitą. Šią savaitę daugiausiai apyvartos surinkę ir „Velnių“ komandą nugalėję dalyviai nors trumpam ištrūko iš projekto patalpų ir apsilankė viename svarbiausių sporto renginių šalyje.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_eneos_lenktynes_2

 

Žiauriai jėga. Čia tiek daug veiksmo, žiauriai smagu. Kviečiu atvykti, kas dar nėra čia, o kas negali žiūrėkite internetu“, – itin gerai nusiteikęs lenktynes stebėjo vienu šou favoritu laikomas mišrių kovų KOK pasaulio čempionas Julius. Vaikinas neslėpė geros savo nuotaikos ir tikino, kad tai puikus reginys.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_eneos_lenktynes_3

 

Realybės šou dalyviams „Eneos 1006 km“ organizatoriai surengė išskirtinę ekskursiją po lenktynių užkulisius. Lenktynininkas Dainius Matijošaitis ne tik papasakojo apie pačias lenktynes, bet ir nuvedė ten, kur paprasto žiūrovo akis nepapuola. „Angelų“ komanda iš arti galėjo pamatyti lenktyninius automobilius ir išvysti kaip vyksta komandų darbas lenktynių metu.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_eneos_lenktynes_4

 

Septynioliktus metus organizuojamas „Eneos 1006 km“ lenktynes visą savaitgalį tiesiogiai transliuoja vyrų, jaunimo ir sporto aistruolių pamėgtas televizijos kanalas TV6 bei portalas tv3.lt.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_eneos_lenktynes_5

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

 TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_eneos_lenktynes_6 TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_eneos_lenktynes_7

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!