Ar žinojote, kad pakeitus garažo vartus, namo vertė gali pakilti daugiau nei 93 %, kai atnaujinate savo namus? Perkant naujus garažo vartus svarbu nepamiršti kokybės. Gerai pagamintos durys gali tarnauti dešimtmečius, o pigias duris keisti teks daug greičiau. Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti kitą kartą keisdami garažo duris.

 

Pakeliami garaиo vartai - kodгl verta rinktis

Sužinokite apie skirtingus garažo vartų tipus

 

Visų pirma, tai padeda suprasti, kokios yra jūsų garažo vartų galimybės. Jei esate kaip ir dauguma namų savininkų, tada atvykę ir pastatę automobilį savo garažo duris naudojate kaip pagrindinį įėjimą į savo namą. Štai kodėl svarbu suprasti skirtingus garažo vartų tipus ir kaip jie gali turėti įtakos jūsų namų saugumui ir energijos vartojimo efektyvumui. Galiausiai, kiekvienas garažo vartų tipas turi savo privalumų ir trūkumų. Štai keletas populiariausių tipų, apie kuriuos namų savininkai dažniausiai domisi.

 

Sekcijiniai garažo vartai yra viršutinių durų tipas, sudarytas iš kelių sekcijų arba plokščių. Šios plokštės dažniausiai yra pagamintos iš medžio, plieno, aliuminio arba stiklo pluošto ir yra sujungtos lankstais. Vienas didžiausių tokio tipo garažo vartų privalumų yra tai, kad atidarius jie užima labai mažai vietos. Taip yra todėl, kad plokštės atsidaro ir užsidaro vertikaliai, o ne atsidaro kaip tradicinės durys. Dėl to segmentiniai garažo vartai idealiai tinka namams su ribota važiuojamosios dalies erdvė.

 

Pakeliami  garažo vartai. Trumpi pakeliami plieniniai garažo vartai. Pakeliami (skydiniai) garažo vartai – tai vartai, kurių plokštės pakyla virš durų paviršiaus. Plokštės dažniausiai gaminamos iš medžio, bet gali būti pagamintos ir iš kitų medžiagų, pavyzdžiui, aliuminio ar plieno. Pakeliami garažo vartai dažnai naudojami tais atvejais, kai vartai turi būti ir patvarūs, ir stilingi. Dėl savo ilgaamžiškumo šie garažo vartai yra vieni populiariausių, kuriuos matote dažniausiai prie prabangių namų. Pavyzdžiui, pakeliami skydiniai garažo vartai dažniausiai naudojami namuose, kur garažas yra svarbi namo išorės dizaino dalis. Jie turi klasikinę išvaizdą, kuri gali papildyti bet kokius namus, yra įvairių medžiagų ir spalvų. Be estetinio patrauklumo, pakeliami skydiniai garažo vartai taip pat yra labai patvarūs ir gali atlaikyti didelį susidėvėjimą. Dėl to jie yra populiarus pasirinkimas namams vietose, kuriose pučia stiprus vėjas arba atšiaurios oro sąlygos. Tokių vartų kaina priklauso nuo modelio ir specifikacijos.