Šį vakarą praūžė LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Kryžminės kovos, po kurių paaiškėjo, kurie dalyviai keliauja tiesiai į išsvajotąjį Superfinalą. Visgi šia žiūrovų dovana galėjo džiaugtis – Vytenis Kaluškevičius, Rugilė Lingytė, Kotryna Juodzevičiūtė ir Dainius Griesius.

 

LB

 

Nors pagyrų mokytojai negailėjo visiems dalyviams – superfinalininkai sulaukė tokių žodžių, kokių dar neteko girdėti niekam. Prieš Deivio ir Renatos mokinę laimėjęs Vytenis Kaluškevičius sulaukė ypatingų komplimentų iš Donato Montvydo: „Tu tiek paaugai. Tiek žmonės padaro per 5 metus. Apie tokį potencialą kalbėdavome pirmuosiuose etapuose.“

 

LB

 

Nuo pagyrų neatsigynė ir Deivį bei Renatą Superfinale be mokinių palikusi Rugilė Lingytė. „Kai išgirstu tavo balsą, mano širdis virpa. Negaliu patikėti, jog tokios jaunos merginos balsas mane jaudina ir paliečia, jog kartais net pravirkstu“, – ją gyrė mokytojas A. Ivanauskas-Fara.

 

LB

 

Trečioji į didijį „Lietuvos balso“ Superfinalą patekusi Kotryna Juodzevičiūtė atėmė amą visiems. „Tu esi bomba. Tu užtaisas. Tu privalai būti superfinale“, – sakė Rūta Ščiogolevaitė.

 

LB

 

O ketvirtasis į Superfinalą pateko dar vienas R. Ščiogolevaitės mokinys Dainius Griesius. Nors iš pradžių mokytoja nebuvo visiškai užtikrina savo mokiniu: „Kaip bepasibaigtų šiandien. Aš džiaugiuosi, kad esi šiame projekte. Ir tikiuosi, kad tai ne paskutinė tavo stotelė.“