Šeštadienį muzikiniame šou “Dainuok mano dainą” 19  val. per BTV skambės Deivio hitai, o prie garsenybių vaišių stalo laukia ne vienas atviras pasakojimas.deivis

 

Deivį žiūrovai pažįsta ne tik iš hitų “Mergytei”, “Taip gera”, “Dainuok” ir kitų, jis žinomas ir kaip klasikinės muzikos atlikėjas. “Dabar esu jau visai kitoks, turiu mąstyti kitaip ir gyventi kitaip. O anksčiau, prieš penkiolika metų… buvau tikras pankėzas. Gyvenau, kaip norėjau, kūriau, ką norėjau, tiesiog džiaugiausi gyvenimu. Žinoma, apie save labai gerai galvojau, sirgau žvaigždžių liga”, – pasakoja Deivis.

 

Jo kolegė Gintarė Karaliūnaitė prisiminė istoriją, kurios pats Deivis tikina “nelabai atsimenantis”. “Kartu keliavome į Ameriką. Ir ten taip susipykome, kad po to ilgai dar nebendravom. Vos atvykus, jis treptelėjo kojele: norįs gyventi tame kambaryje, kur jau aš buvau išsirinkusi, ir viskas. Jo kaprizai tik didėjo, o tarp mūsų augo įtampa. Ji pasiekė kulminaciją, kai mes, nemaža grupė žmonių, išsiruošėme apsipirkti. Laukėme Deivio viešbučio priimamajame gal pusvalandį. Neišlaikiau, išėjau jo ieškoti. Ateinu į kambarį, o Deivis… sau ramiausiai prieš veidrodį tvarkosi šukuoseną (ją tuo metu labai puoselėjo). Aš net urgzti balsu pradėjau! RRR! ”, – prisimena Gintarė ir patikina, kad šiandien su Deiviu jie sutaria gerai.

 

Tuo tarpu Irena Starošaitė prisimena ne Deivio kaprizus, o kompleksus. “Anksčiau jis labai kompleksuodavo dėl savo mažo ūgio. Kompleksai jam trukdydavo scenoje, jis būdavo susikaustęs, nervingas. Džiaugiuosi, kad šiandien jis išmoko savo trūkumą paversti puikiausiu privalumu”.

 

Deivio ūgis – metras šešiasdešimt. Dainininkas sako, kad juokeliai apie tai jo visai nežeidžia, jis išmoko pasijuokti ir pats iš savęs. “Galėjau verkti į pagalvę ir neiti iš namų. Tačiau iš to pasiėmiau visą naudą. Daugiau laimiu, negu pralaimiu. Pavyzdžiui, labai myliu teatrą, o ten tokių žmonių kaip aš labai reikia. Dėl savo kubatūros ir struktūros gaunu pačių įdomiausių vaidmenų, daug įdomesnių, nei vaidinti princus. Nėra nieko nuobodžiau, nei vaidinti princą”, – sako Deivis, šiuo metu kuriantis pagrindinį, pabaisos Kvazimodo vaidmenį muzikiniame spektaklyje “Paryžiaus katedra”.

 

Atviros istorijos ir žinomos, visos Lietuvos pamiltos, dainos – jau šeštadienį Deivio dainų koncerte 19 valandą per BTV.