Lietuvoje seksualumo bombas sprogdinusi Jevgenija Teliženko dabar gyvena ramų ir laimingą gyvenimą saulėtoje Ispanijoje, kur džiaugiasi pigiomis daržovėmis ir jūros gėrybėmis. KK2 žurnalistai negalėjo patikėti, kad Ispanijoje – tokios mažos kainos, todėl kartu su Jevgenija apsilankė viename iš prekybos centrų.

 

20151223_ispanija_kainos

Tik įėjus į prekybos centrą – šokas, agurkų kilogramo kaina – vos 49 euro centai, tuo tarpu Lietuvoje trigubai brangiau – 1,77 euro.

 

Jevgenija Teliženko nori palaikyti gražią figūrą, todėl valgo daug daržovių, ypač pomidorų. Ispanijoje jie daugiau kaip du kartus pigesni nei gimtojoje Lietuvoje – 2 eurai už kilogramą, kai tuo tarpu Lietuvoje – 4, 94 euro.

 

„Vyšniniai pomidoriukai, Lietuvoje juos įpirkti galėtum tik per akcijas, o čia jie kainuoja 0,99 euro už pusę kilogramo“, – 19 val. 30 min. LNK laidoje kalbės gražuolė.

 

Jevgenija teigia, kad Ispanijoje ir kitos daržovės daug pigesnės – paprika 1,79 euro, tuo metu  Lietuvoje  – 2,35 euro. Morkos Ispanijoje kainuoja 0,39 centus, pas mus dviem centais brangesnės. Svogūnų kilogramas Ispanijoje -  beveik 20 centų pigiau.  Tiesa, yra daržovių, kurios Ispanijoje kainuoja daugiau. Tai bulvės – jų kaina – 75 euro centai.

 

Gražuolė KK2 žurnalistams sakė, kad ir jūros gėrybės Ispanijoje – pigios: „Šioje parduotuvėje yra tik šaldytos jūros gėrybės, tarkime paprastos krevetės Lietuvoje kainuoja apie 15 eurų, o čia didelių, argentinietiškų krevečių kaina – 9,89 euro“.

 

Ispanija – viena didžiausių aliejaus gamintojų visame pasaulyje, todėl ir aliejaus kaina – juokinga.

 

„Kiekvienai namų šeimininkei draugaujančiai su puodais, Ispanijoje yra tiesiog rojus, kadangi alyvuogių aliejus čia yra tris kartus pigesnis“, – apie kainas kalbėjo J. Teliženko.

 

„Vyno mėgėjams Ispanijoje tikrai galima būtų prasigerti todėl, kad čia vyno butelio kaina yra maždaug 1 – 2 eurai. Žinoma, yra ir brangesnio – 3 – 4 eurai, kaip ir visur“, – KK2 laidoje pasakos J. Teliženko.

 

Visą KK2 žurnalistų ir Jevgenijos Teliženko pasivaikščiojimą po Ispanijos prekybos centrą žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.