Nors realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ eteryje rodomas tik antra savaitė, tačiau projektas jau spėjo tapti pačiu populiariausiu pramoginiu šou tiek televizijoje, tiek internete. Čia verda tikros intrigos, o viena jo dalyvių – 21-erių fotomodelis Tori Vikk – jau spėjo įsivelti į kelis rimtus skandalus. Vos tik jai apsigyvenus projekte internete išplito vaizdo įrašas, kuriame jauna mergina nusifilmavo visiškai nuoga šokanti striptizą, o šiandien realybės šou prodiuseriai pranešė, kad Tori Vikk daugiau šiame projekte nebepasirodys.

 

Tori_Vikk_fotoPRO

Po „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ projekto premjeros internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame Tori Vikk iš lėto nusirenginėja, o galiausiai visiškai apsinuoginusi šoka striptizą. Nors į erotinį skandalą įsivėlusi mergina ne kartą anksčiau minėjo, kad jos praeityje buvo daug dalykų, kuriuos norėtų pamiršti, tačiau dabar ji tikino einanti teisingu gyvenimo keliu, už kurį dėkinga savo šeimai ir mylimajam. Panašu, kad Tori Vikk savo pažado nepaiso ir toliau veliasi į skandalus. Ji šiurkščiai pažeidė realybės šou taisykles, todėl projekto kūrėjams teko ją pašalinti.

 

Projekto prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius atskleidė dėl kokių priežasčių buvo nuspręstą skandalingąją Tori Vikk pašalinti iš projekto be galimybės sugrįžti. „Ji pasišalino iš savo darbo vietos, o pagal dalyvių sutartį ir sąlygas dalyviai išėję iš filmavimo aikštelės turi palikti projektą. Visa laiką mes jutome didžiulį žiniasklaidos ir kitų kanalų spaudimą, nes visą laiką buvo klausinėjama apie jos skandalingą erotinę praeitį. Mes patys to niekur neskelbėme, nes laikėmės tos nuomonės, kad ne mūsų reikalas ką iki ji veikė iki šio šou. Todėl norėjome kuo ilgiau ją išsaugoti šiame projekte, nes ji tikrai išskirtinė mergina, bet dabar ji peržengė visas ribas“, – kalbėjo prodiuserė L. Paukštė.

 

Projekto prodiuseris D. Kubilius atskleidė ir tai, kad Tori Vikk tarp dalyvių jautėsi išskirtinė ir jau ne kartą bandė sulaužyti griežtas projekto taisykles: „Reikėtų pabrėžti, kad Tori Vikk yra šalinama iš realybės šou. Ji metė savo darbo vietą, atvažiavo pas mus į ofisą. Vyko ilgas pokalbis ir mes nusprendėme ją pašalinti. Ji jau ne kartą pažeidė realybės šou taisykles ir sutartį ir visa laiką reikalavo išskirtinių sąlygų: išjungdavo mikrofoną, į filmavimo vietą ateidavo jos draugas, nors to daryti negalima. Dalyviai su giminėmis gali susitikti tik baruose. Šiandien mergina viską metė, parodė vidurinį pirštą dalyviams ir kameroms ir išėjo iš darbo vietos. Todėl mes buvome priversti ją išmesti iš šio projekto.“

 

Realybės šou kūrėjai tikina, kad šį ketvirtadienio vakarą, 21.00 val. TV3 televizijos eteryje bus parodyta išskirtinė „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida į kurią suguls dar niekur neviešinti kadrai. „Mes turime daug medžiagos, kuri nebuvo parodyta eteryje. Tarp jų ir dalyvių pokalbiai apie jos praeitį, jos erotinį vaizdo įrašą. Visa iki šiol nerodyta medžiaga bus sudėta į šio ketvirtadienio laidą“, – sakė D. Kubilius.

 

Karščiausią ir žiūrimiausią vasaros projektą „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!