Nepriekaištinga išvaizda, it nulieta figūra – tokias scenos žvaigždes kasdien matome žurnaluose ir televizijos ekranuose. Žinomos moterys ne kartą viešai prisipažino, kad tobulos išvaizdos reikalauja scena, kurioje negražūs ir neliekni – nepageidaujami. Tad ką garsios scenos moterys ir vyrai daro, kad išlaikytų tobulomis vadinamas kūno formas?

 

Vos 400 kilokalorijų per dieną ir minus 23 kilogramai, kuriuos prarado dainininkė Vaida Genytė. Arba du mėnesiai badaujant, per kuriuos dainininkas Rytis Cicinas neteko taip pat 23 kilogramų. Šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo… Iki…“ 20.25 val. šeši garsūs scenos žmonės ne tik prisimins, kokių drastiškų dietų laikėsi norėdami atrodyti nepriekaištingi, bet ir išduos paslaptis – ką daro dabar, kad išlaikytų turimas kūno formas.

 

Tuo tarpu Europos ir pasaulio kultūrizmo, o taip pat fitneso žvaigždės lietuvės Elena Stasiukynienė bei Ilona Kokoš, stebinančios neįtikėtinomis kūno formomis ir ryškiais, vyriškais raumenimis, išduos, kas iš tiesų šiandien yra grožis, ir kaip to pasiekti. „Sportuoti pradėjau ne dėl dailesnės figūros, o bijodama likti neįgali“, – pasakos Elena Stasiukynienė paklausta, kodėl, būdama 40-ies, staiga pradėjo lankyti sporto salę, netrukus tapusia savotiška priklausomybe.

 

„Idealiausiai atrodo sportuojančios moters kūnas, su tinkamai išryškėjusiomis linijomis“, – teigs Lietuvos ir Europos fitneso žvaigždė, ne kartą prizines vietas laimėjusi sportininkė Ilona Kokoš.

 

160-ies ūgio, 58-ių kilogramų svorio moteris atrodo taip, kad jos raumenų galėtų pavydėti bent pusė Lietuvos vyrų. Tuomet, kai daugelis mūsų vakarais atsipalaiduoja, mėgaujasi vynu, alumi ar užkandžiais, du vaikus pagimdžiusi moteris pluša sporto salėje.

 

Tad kiek išlieja prakaito tos, kurios skina laurus kultūrizmo ir fitneso sporto pasaulyje, ar nuolat matomos scenoje?  Jau šį vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, 20,20 val., tik per LNK.