Ar visi žmonės turi šeštąjį jausmą? Regis, tie, kurie loterijoje laimėjo didįjį prizą tikrai turėjo. Galbūt retkarčiais verta paklausyti širdies balso?

 

Londonietis Neilas Trotteris nacionalinėje loterijoje laimėjęs didįjį prizą (108 milijonus svarų sterlingų) yra prisipažinęs, kad rytą, prieš pirkdamas laimingąją bilietą, turėjo nuojautą, kad jis bus laimingas. „Važiavau į darbą ir mane aplankė keistas jausmas, kad laimėsiu loterijoje. Neįsivaizdavau, kiek konkrečiai pinigų laimėsiu, tiesiog žinojau, kad turiu tai padaryti. Sustojau prie loterijos bilietais prekiaujančios vietos ir nusipirkau bilietų už 10 svarų sterlingų (maždaug už 41 litą)“, – prisiminė vyras.

 

Vakare sužinojęs, kad turi laiminguosius skaičius, 41-erių metų vyras išbalo kaip drobė. „Buvo visiškai nerealu. Keletą kartų tikrinome bilietų ir laimėjimo datas, kol įsitikinome, kad tai tiesa“, – pridūrė Neilo gyvenimo draugė Nicky Ottaway. Pirmas žmogus, kuriam Neilas paskambino pasigirti buvo tėvas, kuris iš pradžių taip pat negalėjo patikėti netikėta sėkme.

 

Niujorkietis Jerry‘is Kajfaszas gali papasakoti kitą neįtikėtiną istoriją, kaip jam pavyko laimėti pagrindinį loterijos prizą 2014 metų vasarį. Vyras ketino nusipirkti cigarų ir 7 skirtingus loterijos bilietus. Bilietų pardavėjas vietoj 10 dolerių kainuojančio loterijos bilietų norėjo parduoti kainuojantį 20 dolerių, tačiau 53-ejų metų vyras pagalvojo, jog tokia suma yra per didelė. Jis nusipirko pigesnius nutrinamus bilietus ir visi 7 bilietai buvo laimingi. Negalėdamas patikėti savo sėkme Jerry‘is grįžo į tą pačią parduotuvę ir nusipirko tą patį bilietą už 20 dolerių, kurį prieš tai nesėkmingai bandė įsiūlyti pardavėjas. Azartiškas vyras šį kartą laimėjo 10 milijonų JAV dolerių.

 

Daugelis laimėtojų prisipažįsta jautę, kad juos gali aplankyti sėkmė ir gyvenimas galiausiai tapti lengvesnis. Galbūt iš tiesų veikia magiški gamtos dėsniai, įspėjantys apie laimingą dieną?