Smalsi, vietoje nenustygstanti atlikėja, televizijos laidų vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė šią vasarą tęs savo keliones po Lietuvą ir kartu su 160  pasaulio šalių aplankiusiu keliautoju Danu Pankevičiumi TV3 žiūrovams laidoje „Vasaros gidas“ pasakos neįtikėtinas istorijas iš egzotiškiausių pasaulio valstybių.

 

1 (Small)

2 (Small)

 

„Labai myliu savo kraštą ir jo gamtą, esu ištikima turizmo Lietuvoje gerbėja, tačiau vos pirmą kartą išgirdau Dano kelionių įspūdžius, supratau, kad jį turi pamatyti daugiau žmonių“, – pristatydama savo laidos partnerį kalbėjo Nijolė. Pasak moters, Danas – išskirtinis keliautojas, įžengęs į tokias šalis, kurias pamatyti leidžiama ne visiems. Jo išvykoms į tolimiausius kraštus būdingas pavojaus ir rizikos prieskonis, o pasakojimai priverčia išsižioti net visko mačiusius. „Renginiuose aplink Daną nuolatos būriuojasi klausytojai ir jo kelionių gerbėjai, kone kiekvienas vakarėlis baigiasi ratelyje apink šį ypatingą žmogų, aikčiojant iš nuostabos“, – šypsosi Nijolė.

 

DS_0003 (Small) DS_0006 (Small) DS_0051 (Small)

 

Dano Pankevičiaus nuomone, Lietuva – puiki vieta gyventi ir planuoti keliones po pasaulį. „Esu gimęs Panevėžyje ir labai džiaugiuosi, kad esu lietuvis. Keliauju iš čia po įvairias pasaulio šalis jau daugiau nei 18 metų ir tai yra mano gyvenimo aistra“, – prisipažįsta kelionių rubrikos vedėjas. „Dažniausiai tai darau vienas, kruopščiai išstudijavęs lankytinos šalies tradicijas. Mėgstu prisitaikyti prie vietos kultūros ir nors trumpam tapti jos dalimi. Kad būčiau į ją priimtas, man praverčia sukauptos žinios ir tam tikri triukai, kuriuos ir ketinu atskleisti laidoje drauge su Nijole“, – teigia keliautojas.

 

DS_0010 (Small) DS_0025 (Small)

 

„Vasaros gidas“ laidos vedėjai vienbalsiai tvirtina, kad įspūdingiausios kelionės, pramogos ar neužmirštamas laisvalaikis prasideda nuo paprastos idėjos. Todėl, pasak Nijolės ir Dano, visada smagu įkvėpti žiūrovus naujam nuotykiui ir smagiam laisvalaikiui. „Galbūt mūsų aplankytos vietos, atrasti skoniai, pramogos ir netgi sveikatos bei grožio receptai kažkam taps neišdildomų įspūdžių ir gyvenimo kelionės pradžia. Mūsų tikslas skatinti visus judėti, pažinti ir džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. Juk tai galima daryti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų“, – tvirtina  naujos TV laidos veidai.

 

DS_0034 (Small)

 

Jau nuo birželio 3 dienos šeštadieniais 10 val. TV3 naujame vasaros projekte „Vasaros gidas“ Nijolė ne tik keliaus po gražiausias Lietuvos vietas ir kartu su Danu pasakos neįtikėtinas tolimiausių kraštų istorijas, bet ir domėsis naujausiais grožio ir sveikatos receptais, atskleis sveikos gyvensenos bei tinkamos mitybos paslaptis.

 

DS_0044 (Small)

 

„Vasara – tinkamiausias metas nuotykiams ir patyrimams. Keliaukime ir pamatykime, kokia įdomi yra Lietuva ir koks spalvotas aplink ją sukasi pasaulis. Mėgaukimės laisve ir naujais atradimais“ – kviečia  šios vasaros pramogų gidė N. Pareigytė-Rukaitienė.

 

DS_0048 (Small)

 

„Vasaros gidas“ – nuo birželio 3 dienos, šeštadieniais 10 val. per TV3!

 

Nuotraukos Dainiaus Stankaus