Po gražiausias Lietuvos vietas keliaujanti ir lietuviškų sveikatos bei grožio receptų ieškanti TV laidos „Vasaros gidas“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė liko šokiruota, susipažinusi su Etiopijos moterų puošybos tradicijomis.

 

1

 

„Vakarietiškos kultūros atstovių auka grožiui man pasirodė kur kas mažesnė nei etiopių. Šalinti plaukelius jautriausiose kūno vietose toli gražu neprilygsta tokiam savęs žalojimui vardan vyrų dėmesio Afrikoje“, – emocingai reagavo Nijolė. Pasak vedėjos, stebėti Etiopijos moterų ritualus ir kūno puošybą buvo tiesiog labai skausminga.

 

etiopija n

 

Su šios Afrikos valstybės istorija ir įdomiausiomis jos detalėmis Nijolę Pareigytę Rukaitienę supažindinęs jos kolega keliautojas Danas Pankevičius teigia, kad Etiopija išskirtinė vieta šiame žemyne, ypatinga savo tradicijomis ir papročiais. „Man teko čia netrumpai pagyventi, susilieti su vietinėmis bendruomenėmis ir stebėti jų gyvenimą iš arti. Pamatęs tiek daug įspūdingų ir netgi šokiruojančių apeigų, nusprendžiau apie jas papasakoti „Vasaros gido“ žiūrovams“, – teigia Danas.

 

etiopija

 

Jau rytoj, šeštadienį, laidoje „Vasaros gidas“ bus galima išvysti egzotiškąją Etiopiją, išgirsti apie šios šalies išskirtinumą ir šokiruojantį moterų grožio suvokimą. Dano Pankevičiaus pasakojimai ir autentiški vaizdo įrašai bei nuotraukos turėtų nustebinti  kiekvieną.

 

etioppija

 

Nijolė Pareigytė Rukaitienė liks ištikima lietuviško grožio paslaptims. Domėdamasi Vilniaus miesto parkais ir riedučių sporto nauda mūsų organizmui, ji eksperimentuos su naujausiomis grožio technologijomis ir ragaus tai, kas itin sveika ir būtina vasaros sezono metu.

 

Nuo birželio 3 dienos, šeštadieniais, 10 val. naujame TV3 vasaros projekte „Vasaros gidas“ žiūrovų laukia kelionės po gražiausias Lietuvos vietas kartu Nijole ir  pažintys su egzotiškais pasaulio kampeliais kartu su Danu. Vedėjai ne tik pasakos neįtikėtinas tolimiausių kraštų istorijas, bet ir domėsis naujausiais grožio ir sveikatos receptais, atskleis sveikos gyvensenos bei tinkamos mitybos paslaptis.

 

„Vasara – tinkamiausias metas nuotykiams ir patyrimams. Keliaukime ir pamatykime, kokia įdomi yra Lietuva ir koks spalvotas aplink ją pasaulis. Mėgaukimės laisve ir naujais atradimais“ – kviečia  šios vasaros pramogų gidė N. Pareigytė-Rukaitienė.

 

„Vasaros gidas“ – jau šį šeštadienį 10 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Dano Pankevičiaus