Į TV3 eterį sugrįžęs žiūrovų itin pamėgtas serialas „Tobula kopija“ stebina ir aštriais siužeto vingiais, ir sudėtingai nufilmuotomis scenomis. Serialo aktoriams Ugnei Žirgulei ir Gediminui Juodeikai teko nemenkas iššūkis – jiems reikėjo pavogti tikrų tikriausią ponį. Abu aktoriai vienbalsiai tvirtina, kad filmuotis su gyvūnais – nelengva.

 

TV3_Tobula kopija_Gediminas_juodeika_ponis

 

Kauno rajone, Kačerginėje įkurtoje serialo filmavimo aikštelėje dažnai skamba juokas ir neretai dirbama iki išnaktų. Ten gyvenančios ponios Genės namai ir visas ūkis jau kelis mėnesius paversti filmavimo aikštele. Kaip tik čia ir buvo filmuojama „Tobulos kopijos“ scena, kurioje personažas Vladikas (akt. G. Juodeika) turėjo pavogti turtingos poniutės gyvūnėlį – ponį, įkelti jį į autobusiuką ir pareikalauti išpirkos.

 

TV3_Tobula kopija_Gediminas_juodeika_ponis_2

 

„Tai buvo problematiška scena, nes reikėjo ponį įkelti į autobusiuką. Ir žinoma, mes susidūrėme su nesklandumais – ponis nejudėjo iš vietos. O kai reikėjo, kad stovėtų vietoje, jis, žinoma, nestovėjo. Mes užtrukome visa naktį kol tai nufilmavome“, – juokdamasis pasakojo G. Juodeika.

 

TV3_Tobula kopija_Gediminas_juodeika_ponis_3

 

Ne tik seriale vaidinantis, bet ir jį prodiusuojantis G. Juodeika pasakoja, kad šios scenos filmavimas sunkumų sukėlė ir jam su kolege, ir serialo režisieriui Andriui Žiūrauskui, ir pačiam ponio savininkui.

 

„Jeigu tu nori, kad jis eitų į kairę, tai jis dažniausiai eina į dešinę, jei nori, kad jis stovėtų vietoje, tada jis dažniausiai juda. Čia buvo turbūt sudėtingiausios serialo scenos. Nes ponis nėra nei arklys, nei šuo, tai – sudėtingas padaras“, – juokėsi Gediminas.

 

Seriale G. Juodeikos personažo Vladiko įvykdytos ponio vagystės bendrininke tapusi U. Žirgulė – teatro žiūrovams pažįstama aktorė, šį sezoną prisijungusi prie atsinaujinusios serialo komandos.

 

„Man tai sukėlė daug baimės ir streso, nes vis gi aš jį turėjau stumti iš užpakalio.  Bet apsipratus su gyvūnu, jau po antro dublio, jaučiausi geriau ir saugiau“, – prisiminimais iš filmavimo aikštelės dalinosi Ugnė.

 

Aktorė pripažįsta, kad gyvūnai yra nenuspėjami: „Niekada nežinai, kada jis pasibaidys, nusižvengs ar tiesiog spirs iš kojos. Gediminas ponį traukė priekin, o aš, stovėdama poniui už nugaros, šį stūmiau už užpakalio. Buvo filmuojami keli dubliai, kiekvieną kartą sekėsi vis geriau, tačiau nusprendus filmuoti paskutinį, ponis tiesiog užsispyrė ir iš vietos nė nekrustelėjo“.

 

„Tobula kopija“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!