„Kai į jį žiūriu, suprantu, kaip man pasisekė ir kokia aš laiminga“, – taip jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos 30-metė nuomonės formuotoja, tinklaraštininkė, didžėjė Simona Burbaitė-Kolpertė.

 

F012150L 8.MXF_snapshot_03.06.512 F012150L 8.MXF_snapshot_01.27.457

 

Su 33-ejų išrinktuoju, informacinių technologijų įmonės vadovu Matu Kolpertu Simona susituokė vasarai skaičiuojant paskutiniąsias kalendorines dienas rugpjūčio pabaigoje, bažnyčioje Palangoje. Stebint artimiausiems šeimos nariams ir draugams meilę vienas kitam pora prisiekė po beveik 13-os metų draugystės. „Man patinka, kad ji mane smarkiai pakeitė į gerą pusę“, – pirmame savo interviu televizijai pasakos Matas Kolpertas.

 

F012150L 8.MXF_snapshot_07.33.858

 

Priešingai nei daugelio kitų garsių žmonių, apie Simonos ir Mato vestuves žinojo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai. Apie tai nerašė spauda, o žurnalistai, kaip įprasta, nuo ankstaus ryto nesibūriavo prie bažnyčios laukdami jaunųjų. Šiandien Simona sako to siekusi sąmoningai.

 

F012150L 8.MXF_snapshot_03.01.973

   

Nuo Simonos ir Mato Kolpertų vestuvių praėjo beveik du mėnesiai, tačiau žingsniuodami sostinės senamiesčiu pora nepaleidžia vienas kito rankos, o jų veiduose šviečia šypsena. „Drauge esame tiek daug metų, tačiau vis dar jaučiamės įsimylėję vienas kitą“, – teigs Simona ir Matas Kolpertai.

 

Išskirtinis poros interviu ir niekur iki šiol neviešinti vestuvių kadrai – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

 

 
VIDEO:
 
Simona Burbaitė: apie vestuves žinojo tik artimiausi šeimos nariai ir draugai