Žiūrimiausiame šeštadienio šou „Muzikinė kaukė“ dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė įsikūnys į škotų kilmės atlikėją Rod Stewart. „Tikri škotai po sijonais neturi turėti apatinių“, – BTV laidoje Nijolei sakys „Muzikinės kaukės“ vedėjas Algis Ramanauskas. „Jie jų ir neturi. Esu mačiusi. Man jie padarė didelį įspūdį, iki šiol negaliu pamiršti“, – juokaus N. Pareigytė-Rukaitienė. Paklausta, apie didžiausius sunkumus mėginant įsikūnyti į R. Stewart, garsi moteris pripažins – sunkiausia atkartoti išskirtinį balso tembrą: „Paskutinį kartą, kai jį repetavau visą dieną, netekau balso.“

 

Nuotr.aut. Darius Kučys (1)

Nuotr.aut. Darius Kučys (2)

 

Neįtikėtina, tačiau nugrimuoti Nijolę Pareigytę-Rukaitienę prireikė vos poros valandų. „Mūsų vizažo meistrai – tikri profesionalai“, – laidoje sakys garsi moteris. BTV projekto „Muzikinė kaukė“ vizažistų komanda pasistengė, jog Nijolę atpažinti laidoje bus tiesiog neįmanoma. „Viskas buvo labai gerai, tik aišku pritrūko balso, kuris yra autentiškas ir kurį kiekvienas išgirdęs atpažins. Bet visa kita – energetika, pasitikėjimas. Man atrodo tau labai padėjo pilnas pasislėpimas už makiažo, tu tapai nebe tu“, – pasirodymą vertins komisijos narys Mantas Stonkus.

 

Nuotr.aut. Darius Kučys (4)

Nuotr.aut. Darius Kučys (4) Nuotr.aut. Darius Kučys (5) Nuotr.aut. Darius Kučys (6) Nuotr.aut. Darius Kučys (7) Nuotr.aut. Darius Kučys (8) Nuotr.aut. Darius Kučys (9)

 

„Ir dabar aš jau supratau, dėl ko mes su tavim taip gerai sutariame – viduje tu esi bičas ir ne jokia ten „seksulka“ panelė. Tu esi bičas, tikras rokeris“, – „Muzikinėje kaukėje“ juokaus M. Stonkus. „Nijole, tau pavyko šį vakarą paslėpti minkštą moteriškumą, su tuo tave labai sveikinu. Ir tegul man kas nors pamėgina pasakyti, kad Nijolė Pareigytė visai nemoka dainuoti. Spjausiu į veidą, dievaži“, – laidoje sakys „Muzikinės kaukės“ komisijos narė Inga Valinskienė. „Ir man pasakykit, ir aš spjausiu“, – juokaus pati Nijolė. Įspūdingas N. Pareigytės-Rukaitienės įsikūnijimas į R. Stewart – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

 

Vaizdo įrašas:

https://www.facebook.com/BTV.MuzikineKauke/videos/1059655204163608/