Šeštadienį, lapkričio 9 dieną, 19.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 muzikos projekte „Romeo ir Džiuljeta“ emocijos veršis per kraštus, nes tai – paskutinė laida prieš finalines kovas. Kas pasieks aukščiausią šou laiptelį, o kas nugarmės į bedugnę? Dalyviams kaip niekada svarbu žinoti, kad užkulisiuose yra žmogus, kuris nuoširdžiai spaudžia už juos kumščius. Tai – profesionali aktorė, televizijos žiūrovams jau seniai pažįstama Ineta Stasiulytė.

 

„Aš šiame projekte dalyviams esu geriausia draugė. Ir moralą paskaitau, ir išglostau. Jie atėjo į mano gyvenimą, su jais bendrauju daugiau nei su mylimais namiškiais“, – šypsodamasi sako I. Stasiulytė.

 

Moteris su TV3 šou dalyviais visą savaitę dirba repeticijų salėje, stato originalius numerius, dalijasi scenos paslaptimis. Ineta yra ta, kuriai pirmai jie puola į glėbį po pasirodymo prieš filmavimo kameras. „Apie Inetą galiu kalbėti tik pačiais gražiausiais žodžiais, ji visą savo širdį mums atiduoda, 150 procentų dirba, kad tik viską padarytume gerai. O, jei visi menininkai būtų tokie…“ – atvira projekto dalyvė Bjelle. „Su Ineta tobulėji, semiesi sceninės patirties – visa tai tik į naudą, plius – puikus įrašas CV“, – sako juokdamasi Liepa Mondeikaitė.

 

„Šiame projekte išmokau sunkaus darbo. Visos mintys dabar – tik apie pasirodymą. Šokame nuo dešimtos valandos ryto iki penktos valandos vakaro. Daug dirbame, Ineta mus „laužia“ kaip reikiant. Aktorinių pamokų niekada neturėjau. Dabar pažinau profesionalią pusę, pats pajaučiau, kas yra už veiksmų, kas galvoje turi vykti“, – kalba Ilja Aksionovas, artimiausią šeštadienį žadantis priblokšti „Romeo ir Džiuljetos“ publiką šmaikščiu baleto numeriu. Jį ruošė kartu su I. Stasiulytės mylimuoju – daugkartiniu televizijos šokių projektų nugalėtoju Deividu Meškausku.

 

„Kovojame su dalyvių baimėmis, ypač viena jų – kad nepasiseks. Dirbdami iškeliame jiems tikslus, kad kiekvienas tiksliai žinotų, ką daro, tada nėra ko bijoti. Išbraukėme iš jų žodynų tokius klausimus kaip „Ką man daryti su veidu?“. Su juo nieko nereikia daryti – reikia dirbti širdimi, – sako Ineta. – Buvo ir ekstremalių reakcijų: „Nesąmonė, nedarysiu, nesuprantu.“ Lengva pasilikti savimi ir nieko nekeisti, tačiau aš noriu padėti dalyviams pamatyti save iš kitų pusių. Kai jie patiki 100 procentų savo jėgomis, tada ir įvyksta didysis scenos stebuklas.“

 

Aktorė žino, kiek kiekvienas jos mokinys jau išmoko, kiek įveikė save. Jau lapkričio pabaigoje du TV3 muzikinio šou dalyviai laimės unikalų prizą – pagrindinius Romeo ir Džiuljetos vaidmenis roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“. Tai yra kultinio kūrinio „Meilė ir mirtis Veronoje“ naujoji versija. Kas pateks į finalines televizijos kovas, o kas turės sudėti ginklus, paaiškės jau šį šeštadienį 19.00 val. per TV3.

 

„Romeo ir Džiuljeta“ – šeštadieniais 19.00 val. per TV3!