Kas yra „normalu“ poros santykiuose? Daugelis dalykų, kurie laikomi „nenormaliais“ iš tikrųjų tokie nėra. Jie kaip tik yra būdingi, ko gero, visiems santykių tipams. Be to, žmonės neturi kažkokių stebuklingų galių, kad visada elgtųsi taip, kaip parašyta psichologijos knygose ir spalvingų žurnalų puslapiuose…

 

Ilga tyla yra natūralus dalykas, nes ilgai kartu gyvenančios poros vienas kitą taip gerai pažįsta, kad supranta vienas kitą iš pusės žodžio.

 

Poreikis pabūti vienam nereiškia, kad santykiams atėjo galas. Juk net triušiai, kurie didžiąją dalį dienos praleidžia vienas ant kito, kartais nori būti atskirai.

 

Pašalinės mintys sekso metu retkarčiais aplanko kiekvieną. Tikriausiai daugeliui pažįstama situacija, kai pačiu intymiausiu metu prisimenama, kad paliktas neuždarytas automobilio langas, nors ką tik prasidėjo lietus.

 

Galvojimas apie kitus galimus partnerius. Ko gero, retas žmogus niekada nefantazuoja apie realų ar išgalvotą žmogų, su kuriuo norėtų užmegzti romantinius santykius.

 

Noras dingti arba pabėgti yra taip pat visiškai natūralus, nes visų žmonių gyvenime būna dienų, kai viskas atrodo juoda ir nyku, kai persekioja nesėkmės ir barniai.

 

Labai erzinantys partnerio įpročiai. Laimingas tas žmogus, kurio antra pusė turi tik vieną erzinantį įprotį. Paprastai tokių įpročių būna visa puokštė, kuri nelabai maloniai kvepia. Kai kuriuos žmones erzina knarkimas, prasta higiena, netvarkingumas, blogas pėdų ir burnos kvapas.

 

Nepatinkantys antros pusės draugai – nereikia kelti panikos, jei tarp antros pusės draugų yra bent vienas žmogus, kuris nepatinka. Paprastai draugystė užsimezga kitaip, o ne tiesiog pasakius, kad nuo šiol naujieji draugai yra antrosios pusės draugai.

 

Seksualinės aistros vaidinimas. Kartais seksualinės aistros nėra, tačiau nesinori nuvilti ar įžeisti partnerio.

 

Nesirūpinimas savimi – visi žino, kaip svarbu būti geros formos ir gražiai atrodyti, tačiau tam reikia labai daug pastangų.

 

Melas ir faktų nutylėjimas yra neišvengiamas santykiuose.