Prisimenate 1999 metų filmo „Šeštasis pojūtis“ pagrindinį personažą Koulą Syrą? Aštuonmetį, iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriantį berniuką, matantį mirusiuosius? 2014 metais filmo scenarijuos, regis, persikėlė į realybę…

 

Floridoje gyvenantys sutuoktiniai Gregas (40 metų) ir Heter (38 metų) Houvelai teigia pastebėję, kad jų sūnus nuo mažų dienų elgiasi kitaip nei kiti tokio amžiaus vaikai. Sulaukęs 10 mėnesių, berniukas jau kalbėjo pilnais sakiniais ir gebėjo bendrauti su mirusiais seneliais. Kad tai nėra tėvų išsigalvojimas, patvirtino ir psichinių galių ekspertai.

 

Heter Houvel prisipažino, kad jos sūnus teisingai išpranašavo, kad ji patirs persileidimą, tačiau pastojusi dar kartą, susilauks dvynukų. Keturmetis siaubingai išgąsdino mamą, kai pasakė: „Mamyte, tavo kūdikis keliaus pas Dievą“. Ji liepė sūnui niekada nekalbėti tokių dalykų, tačiau po poros dienų moteris iš tikrųjų patyrė persileidimą.

 

Tačiau vaikas ramino motiną, kad viskas bus gerai. Netrukus jis pasakė, kad mama vėl pradės lauktis, šį kartą dvejų berniukų iškart. Iš pradžių nepatikėjusi, maniusi, kad vaikas tiesiog nori turėti brolių, Heter netrukus įsitikino, kad Elaidža sakė tiesą ir ji išties laukiasi dvynių.

 

Norėdami išsiaiškinti, ar berniukas iš tikrųjų turi antgamtinių galių ar serga psichine liga, kreipėsi į žymią mediumę Denisę Leskano. Seanso metu Denisė išsiaiškino, kad žinią apie persileidimą ir dvynių gimimą berniukui pasakė jo mirusi senelė. „Elaidža sieja stiprus ryšys su dvasių pasauliu. Jis geba bendrauti su tais, kurie jau išėję“, – teigė mediumė, berniuko tėvams davusi vertingų patarimų kaip gyventi ir bendrauti su tokiu neeiliniu vaiku.

 

Šeštąjį jausmą turinčio berniuko ir jo šeimos nuotraukas galite pamatyti, PASPAUDĘ ČIA.