LNK realybės šou- eksperimentas „Tamsoje” jautresnių nervų dalyviams baigėsi susikaupusių emocijų iškrova – tamsos namuose liejosi ašarų upės.

 

tamsoje_asaros (Small)

 

Pasaulyje tokio televizinio eksperimento dar neišbandė niekas – dvylika drąsių žmonių iš visos Lietuvos užsidarė namuose, į kuriuos nepatenka šviesa. Šeši realiame gyvenime matantys ir šeši neregiai ir silpnaregiai, visą parą filmuojami naktinio matymo kamerų, kovoja dėl pagrindinio prizo – 20 tūkstančių eurų.

 

tamsoje_asaros2 (Small)

 

Jie gyvena tamsoje, o eidami į lauką dėvi specialius šviesos nepraleidžiančius akinius. Tamsos išbandymas – kur kas sunkesnis, nei iš pradžių atrodė. Šį ketvirtadienio vakarą realybės šou dienoraštyje žiūrovai turės progos tuo įsitikinti. Šou dalyvaujančios merginos – Dovilė, Vaida ir Ieva – nebeatlaikė įtampos ir palūžo.

 

tamsoje_asaros3 (Small)

 

Tamsa atvėrė skaudžiausius merginų praeities išgyvenimus. Realybės šou bendražygiai joms tapo artimiausi draugai, kuriems galima išsiverkti ant peties. Klaipėdietė Dovilė prisiminė savo tėtį, kurio neteko būdama vos aštuonerių.

 

„Tėtį prisimenu dviem atvejais gyvenime – kai būna labai sunku ir kai būna labai gera. Sunkiomis akimirkomis prašau jo pagalbos, o kai būnu laiminga, žinau, kad jis mane mato ir didžiuojasi savo mažąja princese”, – pasakoja Dovilė.

 

Iš aštuonių vaikų šeimos kilusi neregė Vaida visai neseniai neteko mamos. Visada stipri ir visus namų kampus ant savo pečių laikanti mergina pavargo būti už viską atsakinga vyresnėle sese. Kartais bent trumpam norisi tiesiog paverkti. „Kiti sako, kad mano gyvenimas sunkus. Netiesa. Jis – grūdinantis. Tačiau čia, būnant uždarytai su vienuolika nepažįstamų žmonių, man labai sunku. Kartais noriu pabėgti iš čia, pamirštu, kad tai žaidimas, ir kad reikia jį tęsti. Ši savaitė man – persilaužimo savaitė. Tikiu, kad savijauta pagerės”, – sako Vaida.

 

Vilnietė Ieva tamsos namuose taip pat palūžo. Mergina ilgai kaupė pyktį ir liūdesį, kad jai nepavyksta atsiskleisti. Ieva išgyvena, nes kartu su savo partneriu, neregiu Algirdu, pralaimi kone visas dalyviams užduotis. „Juk mes jauni, energingi, o mus pralenkia net perpus už mus vyresni dalyviai. Man skaudu, aš nenoriu būti nevykėlė”, – sako mergina.

 

Merginų jausmų dramos – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. realybės šou-eksperimente „Tamsoje” per LNK.