„Nėra nei vieno vaiko, kuris nemėgtų žaisti kvadrato ir nei vieno suaugusiojo, kuris būtų jo nežaidęs“, – tokį faktą konstatavo laidos „Lietuvos mokyklų žaidynės“ vedėjas Mindaugas Ponomariovas-Ozis, pristatydamas vieną populiariausių moksleivių sporto šaką – kvadratą. O šio šeštadienio laidoje paaiškės, kurios mokyklos moksleiviai yra stipriausi šiame žaidime.

 

Taip pat žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti, kaip lengvosios atletikos manieže Vilniuje buvo paskelbtas „Lietuvos mokyklų žaidynių“ laidos sezono startas ir kaip sekėsi olimpiečiams varžytis su moksleiviais virvės traukimo bei palapinės statymo rungtyse. Kurie buvo stipresni, o kurie sumanesni – paaiškės jau rytoj 9.30 val. per TV6.

 

TV6_LMZ_1

 

Laidos viešnia – viena perspektyviausių šiuolaikinės penkiakovės sportininkių, Lietuvai atstovavusi šių metų olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire, Ieva Serapinaitė. Ji papasakos, kas yra šiuolaikinė penkiakovė, kaip atrado šią olimpinę sporto šaką bei mintimis nusikels į mokyklos laikus.

 

TV6_LMZ_2

 

Dvyliktą sezoną skaičiuojančiose žaidynėse dalyvauja per 200 000 moksleivių iš daugiau nei 1100 Lietuvos mokyklų. Į žaidynių programą įtrauktos net 24 sporto šakos: nuo legendinių estafečių „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ iki olimpinių sporto šakų – lengvosios atletikos ar krepšinio. Projekto tikslas – sportuojant ugdyti sveiką, atsakingą ir pilietišką jauną žmogų.

 

TV6_LMZ_3

 

Projektą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Žaidynes organizuoja LR švietimo ir mokslo ministerija ir LTOK.

 

TV6_LMZ_4

 

„Lietuvos mokyklų žaidynės“ – šeštadienį 9.30 val. per TV6!