Trys jaunos, žavios, TV žiūrovų pamėgtos aktorės Valda Bičkutė, Karina Stungytė bei Emilija Latėnaitė- Beliauskienė jau greitai LNK eteryje taps trimis draugėmis, konkuruojančiomis dėl vieno vyro meilės.

 

valda_bickute_2_1680x945

Filmuojant naują „Moterys meluoja geriau“ ir „Pasmerktų“ scenaristo Edvino Kalėdos darbą – įtempto siužeto melodraminį trilerį – aktorės pripažįsta, kad bučiuotis kur kas paprasčiau nei šaudyti. „Juodose katėse“ aktorėms tenka patirti daug ekstremalių akimirkų – pulti po mašina, alpti, kristi, šaudyti ir net filmuotis morge. „Kai susirenkame visos draugės „katės“ kartu į filmavimo aikštelę, būna tikrai linksma, gaila, kad tokių scenų, kai filmuojamės kartu,  nėra labai daug“, – pasakoja aktorės.

 

„Su buteliu per galvą trenkti kolegai buvo labai siaubinga. Bučiuotis daug paprasčiau. Sunku nuskriausti žmogų, mylėti – lengva“, – šypsosi pagrindinio vaidmens atlikėja Valda Bičkutė. Žinoma kino ir teatro aktorė džiaugiasi, kad šįkart jai teko itin spalvingas vaidmuo. Anot Valdos, jos barmenė Diana – daugiasluoksnė, su charakteriu, permaininga ir nenuspėjama, nei „gerietė“, nei „blogietė“ – tikra katė – tuo pat metu ir pavojinga, ir žavinga. Aktorė tikisi, kad dirbant su puikiomis režisierėmis, pavyks  taip pat įdomiai siužetą perteikti žiūrovams.

 

Estela – alkoholiu piktnaudžiaujanti ir į griaunančius santykius su netinkamais vyrais įsivelianti moteris. Tokį vaidmenį seriale „Juodos katės“ šįkart kuria Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Emilija Latėnaitė – Beliauskienė. Savo heroję ji apibūdina kaip komišką ir tuo pačiu tragišką žmogų. Emilija sako, kad ją baugina jos herojės nemeilė sau ir savęs naikinimas.

 

„Jos gyvenimo vertybės yra labai paprastos: švaistyti tėvelio pinigus ir vis įsimylėti, nes Julija – turtingo oligarcho  duktė,  –savo heroję  pristato aktorė Karina Stungytė. – Ji – naivoka, išlepinta mergaitė. Šis mano personažas labai priešingas iki šiol vaidintiems, todėl esu labai dėkinga scenaristui E. Kalėdai už tokį įdomų charakterį“.

 

Seriale visos trys aktorės yra ne tik mokyklos laikų draugės, bet ir konkurentės, kurios siekia vieno vyro dėmesio. Paklaustos, ar yra tekę gyvenime varžytis dėl vyro, aktorės juokiasi, kad ne. „Nei dėl vyrų dėmesio, nei dėl ko kito konkuruoti nėra prasmės – moterų jėga vienybėje. Yra gražus posakis „Moterys, kaip elektros lemputės, kuo jų daugiau kartu, tuo šviesiau visiems”. Moterys viską daro kartu, remiasi viena į kitą, o ne konkuruoja.  Bent jau tos, kurios gyvena sąmoningai, suvokdamos save ir gyvenimo dėsnius“, – pasakoja V. Bičkutė.

 

Aktorės prisipažįsta, kad besifilmuodamos „Juodose katėse“ atrado naujų pomėgių. E. Latėnaitė džiaugiasi pažinusi šaudymo malonumą.