Politikos apžvalgininkas, kandaus žodžio meistras Rimvydas Valatka jungiasi prie „Lietuvos ryto“ televizijos komandos. Šį sezoną jį matysime autorinėje laidoje „Pusvalandis su Valatka“.

 

Valatka_1600x900

Laidos autorius į aptariamą aktualiją pažvelgs giliau, bandydamas atsakyti į klausimus, kaip tai suprasti, kuo tai gali baigtis, kur tai veda ir suformuluoti tai, kas nebuvo iki galo suformuluota. „Savaitęs aktualiją išsirinksiu aš pats ir ji nebūtinai bus ta, kuri daugeliui šalies gyventojų atrodys svarbiausia. Jei matysiu, kad viena ar kita tema moduliuoja kažkokias pasekmes ateičiai, tai būtinai ją ir analizuosiu“, – sako R. Valatka.

 

Kartu su laidos autoriumi svarbiausius įvykius aptars ir du svečiai, tarp kurių tikrai nebus marginalų, Lietuvos priešų. R. Valatka įsitikinęs – tokiems nereikia suteikti viešumo. „Bet labai norėčiau, kad į laidą ateitų ir tie, kurie su manimi nesisveikina. Yra buvę praktikoje jau tokių atvejų – ateina pašnekovas į laidą, nesisveikina nei prieš ją, nei po jos, tačiau eteryje sudalyvauja kaip pilnavertis svečias“ – sako ne vieną politiką ar ekspertą savo aštriais pasisakymais supykdęs žurnalistas.

 

Žadama, kad pokalbių temų spektras bus gana platus, nes neįdomių ir nevertų aptarti klausimų nebūna. „Gal kiek mažiau kalbėsime apie muziką ar dailę. Bet ne dėl to, kad nenorėčiau apie tai kalbėti, bet dėl to, kad šioms temoms trūksta žinių“, – prisipažįsta R. Valatka.

 

Žurnalistinių pokalbių laida „Pusvalandis su Valatka“ – kiekvieną penktadienį, 19.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

https://tv.lrytas.lt/laidos/nepraleisk/2022/10/05/news/-lietuvos-ryto-televizijoje-nauja-laida-viskas-kas-svarbu-ir-aktualu-vos-per-pusvalandi-su-r-valatka-24778202/