Televizijos laidų vedėja Agota Mašanauskaitė džiaugiasi nauju šeimos nariu – gražuolės namuose apsigyveno maišytas italų kurto veislės šunelis Ego. Prieš kelias savaites prieglaudoje „SOS Gyvūnai” filmuodama reportažą laidai KK2, Agota susipažino su aštuoniais likimo valiai paliktais mažais šuneliais ir vieną jų nutarė priglausti pati.

 

1 (Small)

 

„Matytas vaizdas šokiravo tiek mane, tiek operatorių, tiek prieglaudos savanores, kurios buvo šalia. Man nesuprantama, kaip galima taip elgtis su gyvūnais. Jie buvo tiesiog užrakinti apleistame name Vilniaus centre, jiems nebuvo duodama nei maisto, nei vandens. Specialistai teigia, kad šuneliai daugiausia būtų išgyvenę dar vos kelias dienas“ , – filmavimą prisimena A. Mašanauskaitė.

 

2 (Small)

 

Laidos „Gyvūnų policija“ vedėja teigia, kad apie naują augintinį galvojusi seniai, tam pritarė ir jos širdies draugas.

 

3 (Small)

 

„Nuo mažens labai myliu gyvūnus, pas mus namuose visuomet būdavo bent po vieną gyvūną: ar šunį, ar triušį. Tad ir šį kartą, net nekilo klausimų dėl šuns – su draugu jau kuris laikas norėjome šuns savo namuose“, – šypsodamasi pasakoja A. Mašanauskaitė.

 

4 (Small)

 

Mergina sako, kad tenka keisti ir gyvenimo ritmą ir jį derinti prie naujo šeimos nario.

 

5 (Small)

 

„Rytais gal ir norėtųsi ilgiau pamiegoti, bet 7 ryto su Ego jau vaikštome Neries pakrante. Po darbų iškart skubu į namus, nes šunelio organizmas dar nėra pilnai atsistatęs – jam reikia duoti specialių vaistų. Reikalų tikrai daug, bet jie labai malonūs“, – sako A. Mašanauskaitė.

 

Laidų vedėja teigia, kad keli Ego broliai ir sesės jau džiaugiasi naujais namais: „Kiek žinau, prieglaudoje dar yra likę 4 šuneliai, o kiti turi naujus namus ir rūpestingus šeimininkus“.