Ketvirtadienį LNK televizijos eteryje startuoja naujas laidos „Varom!” sezonas. Šią vasarą laidos apie juokingus, kvailus ir netikėtus poelgius keliuose vairas atiduodamas Tomui Ališauskui, populiariosios KK2 vedėjui. Naujoje laidoje žiūrovai išvys automobilių vaizdo registratorių užfiksuotus vaizdelius iš viso pasaulio. Tomas kurs šmaikščius pristatymus, jie bus rodomi prieš kiekvieną laidą.

 

KK2_penktadienis_tomas_alisauskas

 

„Varom!” yra nemokama pamoka vairuojantiems, kaip reikėtų nesielgti keliuose ir ji labiau prajuokins nei šokiruos. LNK įspėja, kad nė vienas eismo įvykio dalyvis rimtai nenukentėjo.

 

„Avarijų patyręs esu. Nerimtų. Tokių, kuriose niekas nenukentėjo, išskyrus automobilių bamperius, skardą ir pan. Tačiau kasmet gavus draudimo kompanijų pasiūlymus atrodo, kad būčiau pražudęs mažiausiai tuziną niekuo dėtų praeivių… Tačiau mano avarijos nebuvo nei rimtos, nei juokingos ir pasibaigdavo tik materialiniais nuostoliais. Tokių laidoje „Varom!” niekas nepamatys niekada“, – šypsosi laidos vedėjas Tomas Ališauskas.

 

TomasAlisauskas

 

Beje, peržiūrėjęs vaizdelius iš kelių, Tomas daro išvadą, kad mes esame itin nutolę nuo savo rytinių kaimynų vairavimo ir elgesio viešumoje kultūros.

 

Tomas sako, kad vairuoti jam patinka. Nebūtinai galingus, tačiau tik techniškai tvarkingus automobilius. „Toliausiai nuo namų vienu ypu esu nuvažiavęs iki Marselio ir atgal. Tai buvo atostogos su šeima ir nedidelė, bet labai smagi kelionė iki Viduržemio jūros ir atgal. Apie 6000 km. Praeitą vasarą su žmona atostogaudami nuvažiavom apie 3000 km nuo Sent Luiso  iki Niujorko. Prieš keletą metų su šeima automobiliu važiavom per Kaliforniją Nevadą ir Arizoną. Taip pat apie 3000 km. O šią vasarą planuojam daugiau važinėtis po Lietuvą Latviją Estiją“.

 

Laidos vedėjas įsitikinęs, kad dauguma vairuotojų vairuoja blogai. „Nes vairuodami visada dar ką nors veikia – feisbukina, rašo žinutes, laiškus, kalba telefonu, ruošia užkandžius, suka rūkalus, žaidžia internete, klauso muzikos taip garsiai, jog užmiršta, kad yra ne klube, tad pradeda šokti sėdėdami prie vairo, barasi su bendrakeleiviais ir neigiamas emocijas lieja automobilio pagalba. Jie verčia keiktis prie vairo ir pranešti apie juos policijai“.

 

Tomas sako, kad iš juokingų vaizdų realiame gyvenime jam nežinia kodėl yra itin įsiminusi visai tvarkinga vairuotoja, kuri visą automobilio prietaisų skydą aklinai buvo apklijavusi… popieriniais priminimo lapeliais. „Tiesa, tai buvo senokai, kai norėdamas, ko nors neužmiršti, turėdavai ranka užsirašyti ant lipnaus lapelio ir priklijuoti jį matomoje vietoje. Laidoje „Varom!” tokių nejuokingų juokų nėra, nes „Varom!” yra rimto automobilinio humoro veiksmo laida“, – šypsosi T. Ališauskas.

 

Beje, šiuo metu laidos vedėjas pratinasi ir kitą transporto priemonę – motociklą. „Manu, kad patiks. Kaip tik šiuo metu bandau tai išsiaiškinti iki galo“, – naują aistrą atskleidžia naujos laidos „Varom!” vedėjas.

 

Laida „Varom!” – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 21 val., per LNK nuo birželio 11–osios.