Pirmas toks visame pasaulyje LNK realybės šou-eksperimentas „Tamsoje“ pristato dar vieną naujieną Lietuvos televizijos eteryje – nuo šiol kiekvienas žiūrovas galės pats tiesiogiai užduoti klausimus šou dalyviams ir net spręsti jų likimą tamsos namuose!

 

Simona_Tadas (Small)

 

Realybės šou „Tamsoje” dešimt dalyvių – 5 neregiai ir 5 gyvenime matantys – jau penkta savaitė gyvena visiškoje aklinoje tamsoje. Eksperimentui pasiekus pusiaukelę nuspręsta, kad atėjo metas patiems dalyviais stoti akis į akį su savo gerbėjais ir, galbūt, kritikais. Viskas labai paprasta – „Tamsoje“ žiūrovai turi prisijungti prie išmaniosios sistemos gyvaitv.lt ir ten užduoti savo klausimus projekto dalyviams. Pokalbis su žiūrovais transliuojamas tiesiogiai kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 15 val. „Tamsoje“ paskyroje „Facebook“ ir portale lnk.lt

 

Simona_Tadas2 (Small)

 

Pirmieji progą su šou žiūrovais gavo netikėtai sudaryta iš matančių šou dalyvių sudaryta gražuolio Tado ir rokerės Simonos pora. Tiesa, visą laiką drąsiai į gerbėjų klausimus atsakinėjusi pora pasimetė, kai „Tamsoje“ gerbėjas Augustas uždavė provojuokantį klausimą apie Tado ir Simonos jausmus – ar gali būti, kad aklinoje tamsoje tarp jų užgimė daugiau nei draugiški jausmai?

 

Pamatykite, ką atsakė Simona ir kodėl po šio klausimo Tadas griebėsi už galvos!

 

VIDEO:

 

 

„Čia tamsoje galima labai lengvai pasislėpti nuo kitų dalyvių smalsių akių ir mums nereikia kitiems aiškinti, kodėl mes su Simona laikomės už rankų ar sėdime apsikabinę. O pasirodo, nuo žiūrovo taip lengvai nepasislėpsi, – po transliacijos juokėsi gražuolis sportininkas Tadas. – Prisipažinsiu, nesitikėjau, kad žiūrovai tiek daug žino, ir tiek daug mato – jie pastebi net kaip mes miegame su Simona ar su kuo kalbamės kitame kambaryje. Labai laukiu kito karto, kai galėsim išgirsti, ką dar mums atskleis žiūrovai.“

 

Tiesa, realybės šou-eksperimento dalyviai dar nežino, kad „Tamsoje“ žiūrovai galės ne tik užduoti klausimus dalyviams, bet ir nulemti jų likimą projekte. Prisijungę gyvaitv.lt platformoje, trečiadieniais žiūrovai galės dalyvauti dalyvių pliusų balsavime ir net patys skirti savo balsą. Ta dalyvių pora, kuri surinks mažiausiai pliusų, turės pirmieji kovoti dėl išlikimo sekmadienį tiesioginio eterio metu. Na, o kiekvieną ketvirtadienį 18 val. šou gerbėjai galės tiesiogiai dalyvauti „Išpažinčių vakare“.

 

Realybės šou-eksperimento „Tamsoje“ dienoraščiai rodomi kas dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21 val., o tiesioginė išlikimo kovų transliacija – kiekvieną sekmadienį 20.35 val. tik per LNK.