„Man trūko sportinio azarto ir adrenalino, norėjau save išbandyti. Juk šioje srityje nieko neišmanau – nežinia, kur viskas nuves“, – sako buvęs krepšininkas, verslininkas, o dabar ir populiaraus šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ dalyvis Matas Niparavičius. Tiesa, šokių jam ragauti vieną kartą teko. „Dvyliktoje klasėje buvau priverstas susipažinti su valso žingsniais – pasibandžiau kokias dešimt minučių, bet taip ir neprireikė šokti ant scenos“, – juokiasi Matas, jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesioginiame TV3 eteryje antrą kartą besisuksiantis ant projekto parketo su savo partnere Igne Reklaityte.

 

„Tikiuosi, šįkart bus mažiau jaudulio – ir rankas laikysiu kaip pridera, ir nugara bus tiesesnė“, – į „Šok su manimi“ komisijos pastabas reaguoja TV3 projekto dalyvis.

 

Krepšininkams filmavimo kameros, jaudulys ir tikslo siekimas – nesvetimi dalykai, tačiau pats Matas tikina, kad didžiausias panašumas tarp krepšinio ir šokių tas, kad reikia per trumpą laiką įsidėmėti sudėtingus derinius – tikslią veiksmų eigą: „Sukuri strategiją ir keliauji pirmyn.“

 

„Lengvų šokių šiame projekte man vargu ar bus. Mokymasis užtrunka – vargstam po 4–5 valandas repeticijų salėje. Savo partnerei esu dėkingas už jos kantrybę – juk noriu maksimaliai tiksliai išmokti žingsnius. ‚Šok su manimi‘ premjeroje šokome valsą, dabar laukia rumba – pažiūrėsim, kaip seksis judinti klubus – man tai visiškai nauja“, – šypsosi Matas.

 

Paklaustas apie nemažą ūgio tarp jo ir partnerės I. Reklaitytės skirtumą, M. Niparavičius reaguoja su humoru. „Ką gavau, su tuo ir šoku. Čia ne man, o partnerei labiau prisitaikyti reikia – rankas iškelti aukštai“, – juokiasi 207 cm ūgio buvęs krepšininkas, nesitikėjęs gauti į porą panašaus ūgio šokėją.

 

„Šok su manimi“ dalyvis džiaugiasi draugišku projekto kolektyvu, tačiau mato, kad aplink – stiprūs konkurentai. „Kad ir Eglė Straleckaitė – ji labai gabi šokėja. Manau, ji sugebėtų bet kurį vyrą ištempti“, – linkėdamas sėkmės šokėjai ir jos partneriui – pasaulio hip hopo čempionui Kęstučiui Baranauskui, dėsto Matas.

 

TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ dalyvauja šešiolika porų: Algis Ramanauskas ir Karina Jeremian, Diana Martinėlė ir Aristinas Guogis, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Veronika Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Andrius Žiurauskas ir Natalija Tokareva, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė, Matas Niparavičius ir Ignė Reklaitytė, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj bei Edvardas Norvaiša ir Rusnė Glinskytė.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!