„Ar jums neatrodo, kad vyrai liko kažkur XX amžiuje, jei net 90 procentų iš jų mano, kad visos moterys nori su jais permiegoti?“ – „Lietuvos ryto“ televizijos naujos diskusijų laidos filmavime retoriškai klausė viena iš laidos vedėjų verslininkė ir politikė Agnė Zuokienė (45 m.). Ji ir dar trys žavios moterys – dainininkė Natalija Bunkė (33 m.), renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė (37 m.), aktorė Edita Užaitė (35 m.) – pirmoje „Moterų balso“ laidoje, kurią jau šį ketvirtadienį, 21.30 val. išvys „Lietuvos ryto“ TV žiūrovai, ugningai aiškinosi karjeros ir lovos reikalus.

 

Agne Zuokiene ir Laima Tamulyte Stonce1

   

Žinoma, be pavyzdžių neapsieita: stipriai pataršyta Lietuvoje nuskambėjusi Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio ir gražuolės, dabar jau buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės istorija. Nors pora tikina, kad intymūs santykiai jų nesieja, kailiniai, automobiliai, brangūs laikrodžiai gali šnabždėti ką kita.

 

Edita Uzaite ir Natalija Bunke

 

„Aš draugavau su kompozitoriumi, kuris rašė dainas, paskui už jo ištekėjau, paskui išsiskyriau, o dabar mes gražiai draugaujame. Ar tai karjera per lovą? Galima ir taip pavadinti. Užtat paskui visi kiti vyrai karjerą padarė per mane“, – laidos filmavime šmaikštavo Natalija Bunkė.

 

Moteru balsas filmavimas Edita Uzaite, Natalija Bunke, Ausra Maldeikiene, Agne Zuokiene, Laima Tamulyte Stonce

 

„O man skausmas perveria krūtinę, kad su niekuo miegoti nereikėjo. Darbą televizijoje man pasiūlė Egmontas Bžeskas, prodiuseris, su kuriuo miegojo daugelis Lietuvos merginų, ak, Egmontai, kodėl mes nemiegojome?“ – rimčiausiu veidu studijoje virkavo Laima Tamulytė-Stončė.

 

Natalija Bunke

 

Agnė Zuokienė ir vėl pasitelkė statistiką: anksčiau kas septinta moteris miegodavo su savo viršininku, o šiandien tokie skaičiai visiškai atgyvenę – moterų savivertė evoliucionavo, jos siekia karjeros kitais būdais ir dažniau pačios renkasi partnerius.

 

Agnė per laidos filmavimą išdavė, kad tokių Ramūno ir Gretos istorijų Seime buvusi ne viena. Tik ne visos išlindo į viešumą. „Man kartais net moteriškai gaila Gretos, – sakė Agnė. – Ir į šią istoriją turime žiūrėti plačiau, ji – apie mus visus, apie Lietuvą.“

 

Su Agne sutiko ir laidoje dalyvavęs TV laidų vedėjas, į Seimą šiemet kandidatavęs, tačiau jo nepasiekęs, o dabar, kalbama, Gretos vietą Seime užimsiantis Kristupas Krivickas (37 m.): „Pramogų pasaulyje viskas daug aiškiau, jei prodiuseris į sceną grūda dainuoti nemokančią meilužę, tai ji juk iškart žlugs. Bet jei žmona ar draugė turi talentą, kodėl jis jai negali padėti? Politikoje kas kita. Asmeniniai, visuomeniniai ir politiniai santykiai neturi būti painiojami.“

 

Ramūno Karbauskio santykių peripetijas iš Seimo stebėjusi Aušra Maldeikienė (58 m.) buvo ypač griežta: „Ši istorija virto tautos tragedijos istorija. Mes atiduodame savo vaikus, savo vaikų gyvenimus į rankas žmonių, kurie neturi smegenų.“

 

Būti ar nebūti meiluže? Su kuo miegoti, kad padarytum karjerą? Kas dera ir kas nedera politikams? Aštrios, triukšmingos, bet itin moteriškos diskusijos jau šį ketvirtadienį, vasario 2 dieną, 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 
Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.