Šio šeštadienio BTV žaidime „Protas ir jėga“ savo jėgas išbandys bičiulių duetas – Naglis Bierancas ir Simona Nainė. Vienas garsiausių Lietuvos influencerių pademonstruos ypatingą ištvermę, puikią fizinę formą ir pasieks savo asmeninį rekordą.

 

10_P&J_5

Naglis dar vos tik įžengęs į filmavimo aikštelę pareikš, kad jeigu jis kur nors dalyvauja, tai tik todėl, kad visada tikisi laimėti.  „Išlepinti tie mūsų Lietuvos influenceriai. Jeigu jau ką nors daro, jeigu bent pirštą pajudina, iš karto turi gauti atlygį“, – į Naglio ryžtą sureaguos laidos vedėjas Rolandas Mackevičius.

 

Užduotis, kurią laidos vedėja Dalia Belickaitė bus parengusi Nagliui – kuo ilgiau išbūti atsispaudimų darymo pozoje. Tai pratimas, liaudiškai vadinamas „lenta”. Atlikęs užduotį, Naglis sakė: „Atrodo, visą amžinybę užtrukom. Neįsivaizduoju, kiek laiko praėjo. Paprastai aš išbūnu dvi minutes ir man to pakanka. Bet keturios minutės man yra mano paties asmeninis rekordas. Keturios minutės! Treneris manimi didžiuosis.”

 

Kol Naglis raumenis demonstruos sporto aikštelėje, Simona Nainė atsakinės į Rolando klausimus: „Aš visą laiką galvojau apie Naglį. Ar jis dar gali kentėt. Žmonės žiūrės ir galvos: „Kaip galima šito nežinot?” Klausimai nebuvo sunkūs, bet stresas daro savo.”

 

Ten, kur pasirodo Naglis ir Simona, visada yra juoko, improvizacijos ir netikėtumų.  „Protas ir jėga” – šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV nebus išimtis.