bauras

Po mėnesio pertraukos ir žiemos atostogų į „Lietuvos ryto“ televizijos eterį sugrįžta laida „Muzikinės kovos“.

 

 

Antrame laidos etape susikaus tie, už kuriuos visą rudenį daugiausiai balsavo žiūrovai:  „Rondo“, Augustė, „Sadūnai“, „Patruliai“, A. Vilčinskas, „Balius“, Anatolijus, „Du Donatai“, Laura Remeikienė, „Džentelmenai“, „16HZ“, R. Dambrauskas, Liveta ir Petras Kazlauskai.

 

O šį penktadienį paskutinėje pirmojo laidos turo kovoje susirungs reperis Ironvytas ir merginų grupė „Queens of Roses”. Kas nugalės – vyriškumas ir testosteronu alsuojantis reperis ar moteriškumas ir žavingosios rožių karalienės, savo skambučiais nuspręs televizijos žiūrovai.

 

Filmuojant laidą netrūko gerų emocijų ir net sportinių rungčių. Laidos vedėjas Deivis, neslėpdamas susidomėjimo, kamantinėjo įspūdingo stoto Ironvytą, kaip pavyko užsiauginti tokius raumenis. Ironvytas atskleidė, kad kultivuoja jėgos sportą, o kartais per dieną su svarmenimis treniruojasi net du kartus. Deivis paklausė, ar galėtų Ironvytas čia pat, studijoje, parodyti savo jėgą ir „išspausti“… patį Deivį. Nieko nelaukęs, Ironvytas griebė laidos vedėją ir iškėlė virš galvos, taip sukeldamas laidos filmavime dalyvaujančių damų susižavėjimą.

 

Jau šį penktadienį, vasario 9 dieną, 20.30 val.  žiūrėkite linksmiausią muzikinį šou „Muzikinės kovos“  ir balsuokite, kuri iš grupių keliaus į kitą etapą.

 

Tomo Bauro nuotraukoje – laidos vedėjai Marija Silickaja-Šmatavičienė ir Deivis Norvilas