Praėjus didžiosioms metų šventėms ne vienas skundžiasi priaugusiais kilogramais. BTV projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvė ir visiems puikiai žinoma dainininkė Donata Virbilaitė prieš šventes ryžosi dideliam iššūkiui – pasižadėjo susilaikyti nuo gardžiausių patiekalų bei persivalgymo ir ėmė laikytis dietos: „Mano spintoje daug įvairių dydžių rūbų. Noriu apsirengti savo mėgstamas sukneles ir apsistoti ties vienu dydžiu“.

 

Aleksandro Broko nuotr

 

Dainininkė neslepia, kad dietų ji išbandžiusi ne vieną ir ne dvi, o prieš šventes laikytis dar vienos ją pastūmėjo noras sugrįžti į senąją savo išvaizdą. „Tiesiog mėgstu save tokią, kokia esu, mėgstu savo apkūnumą ir svorį, bet noriu jį reguliuoti ir prisižiūrėti. Dabar buvau pasiekusi maksimumą, kurio man jau buvo šiek tiek per daug“, – pasakoja Donata. Mergina pamini, kad labiausiai ji nori vėl įtilpti į senąsias sukneles ir mėgstamus kostiumėlius.

 

asmenin archyv

 

Visgi šventinis laikotarpis nėra lengvas tiems, kurie nori suvartoti mažiau kalorijų, bet Donatai tai nesukėlė daug vargo, o kaip pavyko atsilaikyti kalėdinėms ir naujametinėms vaišėms, ji atvira: „Dietos jau laikausi kurį laiką, skrandis susitraukė, atsisakiau cukraus. Nesinorėjo labai daug valgyti“. Dainininkė atskleidžia, kad pagundų kilo ir joms nepasiduoti buvo per daug sunku, kai reikėjo aplankyti visus artimuosius bei draugus. „Būna, kai sėdi pas mamą, visą maistą žinai, nes panašų gamina per visas šventes. Bet kai nueini pas draugę, ten maistas tai neragautas, atrodo norisi visko išmėginti. Tai per šventes daviau sau dvi cheat day (liet. įkrovos diena). Bet dabar po švenčių bandau grįžti į režimą ir jau beveik pavyko“, – pasakoja atlikėja.

 

asmenin archyvas

 

Laikantis dietos svarbu susikoncentruoti į siekiamą tikslą, Donata nedaugžodžiauja, geriausia motyvacija – rūbai: „Jei atvirai, aš neturiu jokių patarimų, tikriausiai didžiausia motyvacija pasikabinti prie šaldytuvo suknelę, į kurią nori vėl įtilpti, ir į ją žiūrėti“, – juokiasi pašnekovė.

 

asmeninis archyvas

 

Donatą galime stebėti „Muzikinės kaukės“ projekte, kuriame žiūrovai jau spėjo pamatyti atlikėjos įvairiapusiškumą ir talentą. Projektas eina į pabaigą, vasario 1-ąją išvysime šou finalą, kuriame susikaus 4 favoritai. Įtampa didžiulė, visi dalyviai laukia dienos, kai galės sužinoti, kas tie išrinktieji. „Mano visi iki šiol buvę įsikūnijimai buvo visiškai išėjimas iš savęs, aš esu visiškai kitokia nei mano įkūnyti atlikėjai, jie buvo mano priešingybės“, – pasakoja dainininkė ir neslepia, kad tikisi patekti į finalą.

 

DSC_4166

 

Šio šeštadienio laidoje dalyvė įkūnys regio muzikos grupę „Inner Circle“: „Tai mano mėgstamiausias pasirodymas“, – iš karto juokdamasi pasakoja Donata. Atlikėja mano, kad šis pasirodymas buvo didžiausias iššūkis dėl dainos ir sukurto įvaizdžio: „Didesnio išėjimo iš komforto zonos tikriausiai nebegalėjo būti“, – juokiasi.

 

DSC_4177 DSC_4213

 

Pamatyti Donatos ir kitų dalyvių pasirodymus galėsite jau šeštadienį, 19:30, per BTV. Renginių vedėjas Tomas Legenzovas taps pop scenos dievaite Britney Spears, radijo laidų vedėjas Haroldas Šklėrius, įkūnys grupę „Coldplay“, o dainininkė Julija Jegorova virs atlikėja Jessie J.