Po žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų, kad Monika ir Andrius Šedžiai atsidūrė prie skyrybų slenksčio, LNK televizijos laidoje „Nuo… iki…“ šį pirmadienio vakarą matysite išskirtinį Monikos interviu. 22-ejų mergina tikina, kad jos ir Andriaus santuoką nuolatos drebina pavydas. „Aš esu žiauriai pavydi, bet tai nevyksta be pagrindo“, – mįslingai užsimena M. Šedžiuvienė.

 

vlcsnap-2015-04-13-11h41m02s228_1024x576

Prieš dvejus metus Šiauliuose žinomas verslininkas ir politikas Andrius Šedžius susituokė su 16 metų jaunesne dainininke Monika Kvietkute. Svarstančių apie jų poros ateitį niekada netrūko: vieni skaičiavo, kiek laiko ši pora išbus kartu, kiti svarstė, kodėl šešiolika metų už savo vyrą jaunesnė mergina teka už kartą išsiskyrusio ir tris vaikus turinčio Andriaus. „Man patinka būti šeimos moterimi, jau nuo paauglystės žinojau, kad mano tikslas ne karjera ir pinigai, o šeima“ – sako Monika.

 

Monika Šedžiuvienė prisipažįsta, kad praėjus dvejiems metams nuo įspūdingų vestuvių atsiradęs pavydas trukdo šeimos ramybei. „Neslėpsiu, patikrinu iš kelionių grįžusio vyro telefone esančias žinutes ir elektroninį paštą. Žinau, kad tai kvaila. Tačiau nieko negaliu sau padaryti, esu labai pavydi. Niekada negalvojau, kad taip pavydėsiu savo vyro. Tačiau pavydžiu ne be pagrindo ir Andrius tai žino“, – aiškina Monika. Ji sako, kad ir moterys šiais laikais sau leidžia labai daug. Žinodamos, kad Andrius yra vedęs, jos vis tiek  rodo ypatingą dėmesį ir flirtuoja.

 

Šedžių porą taip pat skiria ir nevienodas požiūris į santuoką bei dėmesį sutuoktiniui. „Andrius įsivaizduoja, kad moteriai labiausiai reikia finansinio saugumo: namo, automobilio, dovanų, drabužių. Tačiau man tai nėra svarbiausi dalykai. Dėmesio trūkumo užpildymas dovanomis man nežavi“, – tvirtina mergina.

 

Žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus, kad Šedžiai jau kurį laiką negyvena kartu, Monika atremia: „Taip, neseniai persikrausčiau gyventi į Vilnių, nes čia daugiau galimybių įsidarbinti. Ketinu siųsti savo gyvenimo aprašymus, ieškoti darbo, tačiau Andrius iš manęs tik pasijuokia. Jis nesupranta, kam man reikia dirbti.“

 

Itin atviras Monikos Kvietkutės interviu apie Šedžių šeimą drebinantį pavydą ir gandus apie skyrybas – jau šį pirmadienio vakarą 20.20 val.  LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“.