Visai neseniai vienas kito rankos paprašę Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė nė neįtarė, kokie ryškūs ženklai juos lydėjo nuo pat pirmos pažinties dienos. Frazė, kurią Vidui jo vedamos laidos metu ištarė Indrė, išsipildė.

 

Indrė ir V

   

„Šiandien atėję į šią LNK studiją supratome, kad būtent čia ir susipažinome. Filmavau „Vido Video“ laidą apie influencerius. Joje dalyvavo ir Indrė. Tada ji mane ir sužavėjo. Laidos galas buvo išvis bomba, nes skyriau jai užduotį, improvizaciją, kuomet ji turėjo pareklamuoti antrankius. Ir pačiame „reklamos“ gale ji save ir mane jais surakino bei pasakė: „Taigi žiūrėk, su kuo gyvenime susirakinsi“. Visa tai atsidūrė laidos TV anonse“, – pranašiškais prisiminimais šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ dalinsis laidos svečiai.

 

VIDEO apie Indrę ir Vidą:
 

 

Kalbėdami apie artėjančias vestuves ir naują pirkinį pajūryje, sužadėtiniai neslėpė vestuvinių dovanų svarbos. „Ar dovanos vokeliuose yra svarbu? Juk turite pilį prie jūros?“ – teiravosi laidos vedėjas G. Savickas. „Aišku, kad tai yra svarbu. Sodybai reikia pinigėlio“, – atviravo I. Stonkuvienė.

 

„Su Indre nuo pat pažinties pradžios turim tradiciją. Mėgstame pasvajoti, prieš trejus metus pradėjome svajoti, kad kaip faina būtų maždaug per penkerius metus turėti kokią nors sodybą atokioje vietoje, kurioje būtų galima pailsėti nuo žmonių, pabūti su savimi. Neprireikė tiek metų ir radome savo kampelį, kuriame labai gera. O kalbant apie tuos vokelius, dabar kai važiuojame dirbti, pavyzdžiui, vesti renginių, tai bandome prilyginti pinigų išraišką daiktams. Kiek? Indaplovė? Gerai!” – juokavo V. Bareikis.

 

Indrė su Vidu pasidalino ir įspūdžiais, kuriuos teko patirti judviejų sodyboje. Kadangi naujuose poilsio namuose ne iš karto atsirado patogumai, abiem sužadėtiniams teko susidurti su ne itin maloniais dalykais. „Tik apsigyvenę troboje, pradėjome net filmuoti serialą „Miestiečiai kaime“, nes ten vorai, pelės, kiauros sienos. Puikiai atsimenu vieną iš pirmųjų nakvynių – ruošiamės miegoti, ir girdžiu tokį riksmą, visai neįprastu Indrei balsu: „Pelė! Peeelė!“ Juokingiausia, kad nuo rusvo, paviršinio šulinio vandens, su kuriuo valydavomės dantis, mano dantys pasidarė siaubingi, nusidažė visi dantų tarpai, buvau ne juokais išsigandęs, kad taip ir liks“, – juoko neslėpė Vidas.

 

F012153L 3_Bloga.mov_snapshot_03.06.299

 

Šį vakarą ne tik Indrė su Vidu atskleis savo ateities planus, bet ir po ilgos pauzės viešumoje pasirodys interneto sensacija Monika Šalčiūtė, kuri atskleis, kodėl buvo dingusi bei pokštaus apie kylančias elektros kainas.

 

„Net nesuskaičiuočiau, į kiek laidų Lietuvoje apskritai atsisakiau eiti. Taip jau gaudavosi, kad tiesiog neateidavau. Jokių skandalų niekad neprovokuodavau pati, jie savaime gaudavosi, žmonės sugalvodavo. O dėl elektros kainų man sunku kažką ir pakomentuoti“, – kalbėjo Monika.

 

„Leptelėk bet ką dėl elektros kainų, juk ką pasakysi, tas ir bus!” – M. Šalčiūtę provokavo vedėjas G. Savickas.

 

Tačiau Monika labiau norėjo kalbėti apie savo naują naktinį darbą, kuris trunka net penkias valandas:

 

VIDEO M. Šalčiūtė apie naktinį darbą:

 

 
Laida „Šeškinės 20“ – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.