Vienas geidžiamiausių ir linksmiausių televizijos laidų vedėjų Mindaugas Stasiulis šiandien tvirtai stovi Lietuvos pramogų pasaulio olimpe, tačiau taip buvo ne visada. Garsus vyras TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ papasakojo apie savo vaikystę, kelią į šlovę bei asmeninius sunkumus su kuriais teko susidurti, kad šiandien galėtų tvirtai kalbėti apie savo laimę.

 

Mindaugas Stasiulis (2) (Small)

   

Charizmatiškasis laidų vedėjas laidos „Raudonas kilimas“ komandai jau šį sekmadienį pasakos apie žinomumą, skandalus ir kodėl stengiasi išvengti klausimų apie asmeninį gyvenimą. „Tai yra labai intymu, bet žmonėms tai įdomu. Jeigu darai skandalus ir mėgsti juos viešinti, arba susipykęs su antrąja puse skelbti tai spaudoje, tada žmonės tavimi ir domėsis. Bet galima ir sakyti, kad apie asmeniškumus nekalbėsi, nes tokia yra mano filosofija ir nematau prasmės“, – teigs laidų vedėjas.

 

Mindaugas Stasiulis (3) (Small)

 

M. Stasiulis televizijos žiūrovams papasakos ne tik apie savo vaikystę, kelią į dabartinę karjerą, bet ir apie žinomumą ir jo kainą. „Tapti žinomu yra labai paprasta. Sunku yra ne išgarsėti, o būti įdomiu ilgesnį laiką. Tu gali išlikti aktualus labai ilgai, bet tada jau tampi tokia pamazga, kurią rodys kaip beprotį laidose“, – sakys M. Stasiulis.

 

Mindaugas Stasiulis (4) (Small)

 

Laidoje vedėjas taip pat kalbės apie viešumą, praeivių reakcijas, kurių, kaip pats tikins, vengia. „Kuo labiau eisi atsipūtęs, suglebęs, tuo mažiau į tave kreips dėmesį, nes susilieji su minia ir niekaip neišsiskiri. Jeigu į parduotuvę eini stipriai išsikvėpinęs, su kostiumu, tada, vadinasi, pats reikalauji dėmesio. Yra riba, kaip tu save parodai“, – pasakos M. Stasiulis.

 

Mindaugas Stasiulis (Small)

 

Nors daugelis gali pagalvoti, kad buvimas žinomu bei nuolatiniai vakarėliai garantuoja laimę, M. Stasiulis teigia kitaip ir žiūrovams atskleis savo laimės receptą bei atrastą meilę buriavimui. Nors žinomo vyro asmeniniame gyvenime pastaruoju metu būta visko, Mindaugas teigia, kad dabar yra laimingas.

 

„Laimė man yra galimybė pabūti su savimi, saldžiai pamiegoti, pabūti su draugais, paslidinėti. Viskas paprasta, reikia labai paprastų dalykų. Aš galvoju, mylėk save ir viskas bus gerai“, – atviraus televizijos laidų vedėjas.

 

Kaip M. Stasiulis tapo vienu geriausių eterio profesionalų? Su kokiais sunkumais jam teko susidurti? Koks yra jo slaptas hobis bei kas jam teikia tikrąją laimę? Apie visa tai ir dar daugiau M. Stasiulis pasakos jau šiandien, 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

Vaidos Skaisgirės kuriama ir vedama gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!