LNK muzikinio antrininkų superšou dalyvis Linas Lapėnas televizijos žiūrovams puikiai pažįstamas. Buvęs legendinės „Žuvėdros“ šokėjas, dalyvavęs net keliuose muzikiniuose projektuose neslepia – net daugybė pergalių neišmokė siekti jų bet kokia kaina.

 

MVK_S02E10_0421-35 (Small)

 

„Manęs dažnai klausia, ar po patirties „Žuvėdroje“ netapau vien aukso ir pergalių ištroškusiu monstru. Tikrai ne, moku mėgautis pačiu procesu ir dalyvavimas „Mes – vieno kraujo“ man yra daug daugiau nei nugalėtojo laukiantys 10 tūkst. eurų“, – juokiasi žinomas vyras.

 

MVK_S02E10_0421-36 (Small)

 

Nepaisant didelės sceninės patirties, L.Lapėnas atskleidžia, kad ne visos užduotys projekte jam – paprastos ir lengvos. „Teko įkūnyti atlikėją, gyvenusį XIX amžiuje. Neradau nei video įrašų, nieko – tik balsą ir keletą tekstų apie tai, kad jis kurdavo humoristinius pasirodymus. Taip pat mane į kampą varė ir būtinybė įsikūnyti į moterį. Tik save raminu, kad jei tai pavyktų tobulai, matyt, reikėtų susimąstyti“, – geros nuotaikos neprarado choreografas ir renginių vedėjas.

 

MVK_S02E10_0421-37 (Small)

 

„Mano tikslas šiame projekte – pasisemti kuo daugiau patirties, kuri būtų vertinga mano kasdienėje veikloje. Laimėti – visai nebūtina, galiu tą pergalę atiduoti, kad ir Marijai Beržei, kuri mano akimis, jos tikrai verta“, – šypsojosi vyras.

 

Populiariausias muzikinis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ – sekmadieniais 19.30 val. per LNK televiziją.