„Tokioms moterims kaip mano žmona reiktų užkabinti medalį ir ant rankų nešioti, nes mano karjera – didžiulis jos nuopelnas….“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ sakys vienas garsiausių tenorų Lietuvoje Merūnas Vitulskis. Santuokoje Merūnas su žmona Erika – jau šešeri metai, o kartu skaičiuoja jau 12-us. Šeimoje – du pametinukai sūnus – Ajus ir Herkus. Merūnas atskleis, kad du vaikai šeimoje – dar ne pabaiga.

 

Valanda su Rūta

Tuo metu  buvęs 38-erių modelis, ir mokymų moteriai sokoladassielai.lt įkūrėja Rūta Banionytė papasakos apie pirmąją savo santuoką. „Mano santuoka su beveik 30-imt metų vyresniu turtuoliu buvo sandoris. Tačiau pinigai laimės neatneša“, – tuo Rūta yra tikra.

 

Atvirumu priblokš garsus fotografas Nerijus Paluckas. „Buvau ne šiaip mergišius, o mergišius kvadratu! Moteris keisdavau dažniau nei kojines… Kol vieną dieną kojas pakirto nepažįstamos moters ištartas „Alio“, – pasakos Nerijus.

 

Dainininkas ir renginių vedėjas Juozas Butnorius į studiją atvyko tiesiai iš vienuolyno. Juozui 30-imt, ir jis iki šiol nevedęs, tačiau teigs, kad iki pilnos laimės trūksta tik šeimos ir vaikų.

 

Lektorius, asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas aiškins, kad 80-90 procentų šiuolaikinių vyrų degradavę, o moterys degraduoja lėčiau. „Niekas mūsų nemokė, kaip išsaugoti santykius, kaip elgtis su priešinga lytimi, todėl skyrybų kasmet – tik daugėja…“, – sakys Darius.

 

Laida apie meilę, kurioje, kaip politikoje, daug pažadų, aistrų ir išdavysčių. Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. tik per LNK.