Širvintose Seimo narys Petras Čimbaras turi savivaldybės skirta kabinetą, kuriame priima rinkėjus. Neseniai, atvykęs į darbo vietą Seimo narys rado pakeistą durų spyną. Čimbaras iškvietė policiją. Policija pradėjo tyrimą. Bet Seimo nario į kabinetą vis tiek niekas neįleido. Todėl Petras Čimbaras gyventojų priėmimo punktą įsirengė lauke. „Buvau giriamas, kaip sakant, mylimas, staiga, o po Naujųjų metų tapau kažkokiu raupsuotu. Galiu tapt raupsuotu, aš nebijau. Pastatysiu čia palapinę ir priiminėsiu žmones čia”, – nuoskaudą LNK televizijos populiarios KK2 laidos žurnalistams Seimo narys liejo įsitaisęs prie darbo stalo Širvintų centre.

 

Screen Shot 2020-02-05 at 11.47.09

 

Aiškinantis komišką situaciją paaiškėjo, kad kabinetą iš Čimbaro atėmė Širvintų merė Živilė Pinskuvienė. Pasak merės, Seimo narys Širvintose lankosi per retai ir darbo vietos jam nelabai reikia. „Problemos jokios nėra, aš nežinau, ar Seimo narys būna ten tose patalpose. Aš nežinau, galvojau Seimo narys gerovės Lietuvą kuria Molėtuose, o ne Širvintose”, – apeliuodama į Seimo nario Čimbaro gyvenamąją vietą teisinosi Širvintų merė.

 

Screen Shot 2020-02-05 at 11.47.29

 

Pagal Seimo statutą vienmandatėje rinkiminėje apygardoje išrinktam Seimo nariui, koks ir yra Čimbaras, kiekviena savivaldybė turi užtikrinti kabinetą. Pasak Seimo nario, Širvintose jis nuolat susiduria su merės Pinskuvienės spaudimu. Pavyzdžiui, prieš jo kabineto duris yra įtaisyta vaizdo stebėjimo kamera ir Živilės Pinskuvienės žmonės savivaldybėje gali nuolatos stebėti, kas lankosi pas Čimbarą. „Kamerų aš nebijau. Bet žmonės, kurie ateina pas mane… Yra tokių atgarsių, kad galimai žmonės, kurie susitinka su manim truputį spaudimą gauna”.

 

Screen Shot 2020-02-05 at 11.48.38

 

Be to, atsarginį Čimbaro kabineto raktą, neva nuo pat pradžių turėjo merė Živilė Pinskuvienė. Ir be Seimo nario žinios kabinetu leisdavo naudotis kam pakliūva. Pavyzdžiui, per 544-ą Širvintų miesto gimtadienį Čimbaro kabinetas buvo perleistas dainininkui Sauliui Prūsaičiui. Po šventės Čimbaras kabinetą rado neva sujauktą: „Atvykę į kabinetą, radom dokumentus sudėtus į spintą, radom kompiuterį kažkur įkištą kampan, radome Prūsaičio plakatą, nuplėštas lentutes. Kažkas tai be mano žinios buvo patekęs į patalpą. Kaip Prūsaitis mano kabinete buvo atsidūręs be mano žinios?”

 

Screen Shot 2020-02-05 at 11.49.02

 

Kadangi į Lietuvą pagaliau atėjo minusinė temperatūra, Čimbarui laukinės darbo sąlygos tapo nebepakeliamos. Todėl, du vienas kito nemėgstantys politikai stojo į akistatą. Politinis mūšis su estrados prieskoniu – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., KK2 laidoje per LNK televiziją.

 

Screen Shot 2020-02-05 at 11.49.37 Screen Shot 2020-02-05 at 11.49.52