Nedažnas žino, kad dainininkė ir TV3 laidos „Žvaigždžių dešimtukas“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė yra profesionali vizažistė. „Kam tau to reikia? Dainuok sau, ir viskas…“ –šeštadienį 9.00 val. Oksanos klaus TV3 laidos „Tobula moteris“ vedėja Inga Norkutė-Žvinienė.

 

TV3_TM_Oksana_Pikul_Jasaitiene

Oksana atskleis, jog vizažas – jos širdžiai mielas hobis. Vizažiste televizijoje ir žurnaluose dirbusi jauna moteris teigia, kad jai nėra nieko malonesnio, negu moterį į vestuves, krikštynas ar kitą svarbią šventę išleisti išgražintą.

 

Laidos „Tobula moteris“ žiūrovėms Oksana papasakos apie naujausias makiažo tendencijas ir kaip keliomis gudrybėmis paslėpti veido trūkumus ir pabrėžti privalumus. „Šiemet ypač madingi skaistalai. Nors, tiesą pasakius, vyrai to nesupranta. Kai mes su vyru išsiruošiam į vakarėlį, jis sako, kad šiaip su mano makiažu viskas gerai, tik pataria nusivalyti „mėlynes“, – juokdamasi Ingai prisipažins O. Pikul-Jasaitienė.

 

Kodėl Oksana neskaito komentarų internete ir ką internautai vis dėlto apie ją rašo, TV3 žiūrovai sužinos jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. laidoje „Tobula moteris“.

 

„Tobula moteris“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!