Romantikos išsiilgę raumeningi vaikinai ir seksualios merginos iš Lietuvos, skrisdami į saulėtąją Tenerifę manė, kad čia jų lauks karšta ispaniška saulė, aistringi pasimatymai ir poilsis paplūdimiuose, tačiau realybės šou „Sala“ šiuos jaunus žmones pasitiko ne tokiomis maloniomis staigmenomis.

 

23

 

Jau šiandien LNK pradedamo rodyti nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ dalyviai atvykę į Kanarus tikėjosi apsigyventi prabangioje viloje, tačiau jau pirmoji jų naktis „Saloje“ šokiravo visus – paaiškėjo, kad viena iš šou porų pirmąją savo naktį kartu turės praleisti ne minkštoje lovoje romantiškame miegamajame, o laukinėje gamtoje.

 

32

 

„Aš tikrai ne taip įsivaizdavau pirmą naktį Tenerifėje – galvojau, kad mūsų laukia tikra romantika! Ką gi, kažkam romantika turės būti miegmaišiuose tarp driežų, – karčiai juokėsi šou dalyvė, dėl savo įspūdingų kūno formų lietuviškąja Kim Kardashian vadinama Justina Globienė. –Gyvenime nesu stačiusi palapinės – ką aš žinau, kas ten laukia naktį? Driežai tai nieko tokio, o jei naktį įsliūkins gyvatė? Tikriausiai ne veltui, girdėjau, mums ir peilį nakčiai duos – tikrai negali žinoti, kas ten laukia“.

 

Tačiau naktis po atviru dangumi tapo ne vienintele staigmena, kuri dalyvių laukia jau pirmojoje „Salos“ laidoje. Per pirmąjį šou vaikinų ir merginų susitikimą prabangiose jachtose Atlanto vandenyne, į dalyvių gretas niekam nenutuokiant buvo įsimaišęs ir slaptas šou dalyvis – įdegęs raumenų kalnas žydromis akimis – 31 m. Nerijus Pakamorė. Tenerifėje gyvenantis lietuvis turėjo apsimesti vienos iš jachtų kapitonu ir pasirodyti galėjo tik paskutinę minutę.

 

„Kol mes plaukėme susipažinti su merginomis, aš negalėjau bendrauti su kitais vaikinais – dėvėjau kapitono kepurę, stovėjau už jachtos vairo ir su visais bendravau tik anglų kalba. Vyrukai manęs klausinėjo įvairiausių dalykų – iš kur aš esu, kiek metų dirbu kapitonu – aš jiems atsakinėjau, o jie nieko neįtarė“, – juokėsi Nerijus.

 

„Kai aš nusiplėšiau drabužius ir šokau į vandenį pas merginas – vaikinų išraiškos buvo vertos aukso kainos. Jie iškart suprato, koks konkurentas pas juos atplaukia – merginos nuo mano kūno negalėjo atitraukti akių“,  – atviravo „Sala“ dalyvis, apsaugos darbuotoju Tenerifėje dirbantis įspūdingo stoto vyras.

 

Prodiuserių kompanijos „TymDrym“ kuriamo realybės šou „Sala“ dalyviai beveik mėnesį kartu gyveno prabangioje ispaniškoje viloje, kur juos 24 valandas per parą stebėjo realybės šou kameros. Taip pat jie turėjo vykdyti fizinės ištvermės, drąsos ir kūrybingumo reikalaujančias užduotis – pirmoji ekstremali užduotis porų laukė tik susipažinus. Pažįstami vos kelias minutes, dalyviai iš jachtos šoko tiesiai į Atlanto vandenyną ir nuplaukę beveik 300 metrų, ant stataus kalno turėjo iškelti Lietuvos trispalvę.

 

„Aš vienintelė iš visų dalyvių nemoku plaukti! Kai pasakė, kad dabar turime šokti į vandenį, man pradėjo drebėti rankos. Pirma mintis – o Dieve, dabar mano naujas porininkas supyks ir pagalvos, kad esu našta. Mano buvęs vaikinas sakydavo, kad esu bailė ir nieko negaliu padaryti. Nesąmonė, pasirodo, reikėjo tik gero vyro šalia – Tadas mane nuramino, plaukė kartu, o bėgdamas į kalną net nešė ant nugaros“, – įveikusi užduotį džiaugėsi modelio karjerą Paryžiuje padariusi gražuolė Vaida Tautavičiūtė.

 

Ar visoms poroms pavyko įveikti pirmąją „Salos“ užduotį, kaip kiti vaikinai reagavo į savo naująjį konkurentą Nerijų ir kuriai porai reikėjo praleisti naktį laukinėje Tenerifės gamtoje, sužinosite jau šį pirmadienio vakarą – didžioji nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ premjera 20.30 val. per LNK.