Sausa veido oda – ne tik su išvaizda susijusi problema, tačiau ir psichologinį bei fizinį diskomfortą kelianti bėda, kadangi po veido sušlapinimo būtina naudoti įvairias priemones, nes odą nemaloniai „tempia“. Vietoj to, kad naudotumėte paprastas veidą drėkinančias priemones – geriau „susitvarkykite“ odą visam laikui, normalizuokite odos drėgnumą, pasiekite tobulą PH.

 

grozio namai vilniuje

Profesionali pagalba Jūsų odai

 

Paprasčiausias būdas – keliauti į grožio salonus. Grožio salonai – įvairūs, tad skiriantis jų pobūdžiui juose galima rasti ir skirtingo lygio specialistus, kurie teikia tam tikras paslaugas. Odos būklės gerinimas – viena dažniausiai teikiamų paslaugų. Tai galimybė puikiai atrodyti ne tik dabar, tačiau išlaikyti žvilgančią veido odą net ir kai Jums bus daugiau nei 40 metų.

 

Kokybiškos priemonės

 

Jeigu norite išvengti sausos ir šerpetojančios odos – pirmas žingsnis yra įsigyti kokybiškas priemones, kurios turi ilgalaikį efektą. Grožio namai Vilniuje teikia ne tik įvairias kosmetologines procedūras, tačiau taip pat ir prekiauja arba bent jau gali rekomenduoti tokias priemones, kurios labiausiai tinka Jūsų odai. Pasitikėti kosmetologu verta, kadangi jis yra suinteresuotas pagerinti Jūsų odos būklę. Juolab, priemonių tiek daug, o ir žmogaus odos tipas yra toks įvairus, tad tik profesionalas gali padėti rasti būtent Jūsų odai labiausiai tinkamą variantą.

 

Ne tik veido, tačiau  ir galvos oda

 

Dažnas turintis sausą veido odą taip pat skundžiasi ir plaukų problemomis, dažniausia jų – plaukai neauga ir labai trupa. Sausa oda dažnai kankina ne tik veidą tačiau visą kūną, žinoma, ir galvos odą. Taip, tokiu atveju plaukai auga lėčiau, greičiau lūžta, praranda savo spindesį. Kirpyklos ir grožio namai yra tos vietos, kuriose tinkamai pasirūpins Jūsų plaukų oda. Juk kirpėjas – tai specialistas, kuris ne tik padeda sukurti tobulą šukuoseną, tačiau ir padeda, pagal poreikius, turėti tokius plaukus, kokių klientas nori.

 

Vanduo ir dar kartą vanduo

 

Jeigu norite, kad viso kūno oda būtų kuo elastingesnė ir „gyvesnė“, tokiu atveju kasdieninę Jūsų mitybą turi praturtinti bent jau 2 litrai vandens. Jeigu daug judate, sportuojate, tokiu atveju vandens kiekis gali padidėti dar trečdaliu. Visi šią taisyklę žino, tačiau ne visi laikosi. Tiesiog pabandykite ir galbūt vanduo padarys stebuklą, kurio anksčiau siekėte investuodama didelius pinigus.