Kaip atsikratyti antsvorio? Tai vienas dažniausiai keliamų klausimų, kurio atsakymas domina ne vieną. Net 86 % žmonių, tiek vyrų, tiek moterų, susiduria su pertekliniu riebaliniu sluoksniu, dažniausiai ant juosmens ir šlaunų. Ieškote nechirurginių būdų, kurie padėtų atsikratyti ar sumažinti nepageidaujamus kilogramus? Pateikiame kelis sprendimo būdus, kuriuos rekomenduojame išbandyti!

 

Neinvaziniai riebalų šalinimo metodai5

 

Koks geriausias neinvazinis riebalų šalinimo būdas? Keletas metodų, kurių rezultatai priklauso nuo turimų lūkesčių.

 

Lipolitikų injekcijos. Šis metodas pagrįstas cheminėmis dezoksicholio rūgšties injekcijomis, kurios suskaido riebalines ląsteles. Greitai ir be jokių pašalinių poveikių, šis metodas – saugus sprendimas atsikratyti riebalinio sluoksnio įvairiose specifinėse kūno zonose, kai sportas arba kiti būdai neatneša norimų rezultatų.

 

Ultragarso terapija. Žemo dažnio garso bangomis efektyviai šalinamas riebalinis sluoksnis pilvo, šlaunų ir kitose kūno zonose. Šios ultragarsinės bangos suskaido ir sunaikina riebalinių ląstelių membraną, o audinių, raumenų ir organų ląstelės lieka nepažeistos.

 

Žalios šviesos terapija. Dar žinoma kaip žemo intensyvumo lazerio terapija. Šios neinvazinės procedūros metu naudojami žalios šviesos spinduliai sutraukia riebalines ląsteles. Nors šis metodas yra naujas, dauguma mokslinių tyrimų pagrindžia procedūros saugumą ir efektyvumą.

 

Estetinės neinvazinės procedūros riebalams šalinti

 

Emerald“ lazeris – tai neinvazinis, neterminis, 532 nm bangos ilgio lazeris, skirtas kūno apimtims ir celiulitui mažinti. Vienas pagrindinių „Emerald“ lazerio išskirtinumų – riebalinių ląstelių paveikimas jų nesunaikinant. Ši technologija grįsta sveiko ląstelių funkcionavimo grąžinimu. Riebalinės ląstelės dalyvauja svarbiose organizmo funkcijose: reguliuojant metabolizmą, kraujospūdį, alkio pojūtį ir net skydliaukės veikloje, todėl ląstelių sveikas funkcionavimas labai svarbus. „Emerald“ lazeris veiksmingas kovojant ne tik su nedidelėmis riebalų sankaupomis, bet ir su nutukimo lygį pasiekusia riebaline mase.

 

Riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis – efektyvi, saugi ir greita procedūra norintiems atsikratyti riebalų sankaupų net tokiose kūno vietose, kur kiti metodai neveiksmingi. Lipolizės procedūros metu į poodį suleidžiamas injekcinis lipolitinis preparatas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip dezoksicholio rūgštis, hialurono rūgštis, PGR veiklioji medžiaga ir naujos kartos peptidai. Biologiškai aktyvios medžiagos didelėmis koncentracijomis prasiskverbia į riebalines ląsteles, skatina jų natūralų mažėjimą, šalina vandens perteklių, gerina mikrocirkuliaciją, medžiagų apykaitos procesus, limfos nutekėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo.

 

Venus Legacy™“ nechirurginė riebalų sluoksnio mažinimo priemonė pagrįsta technologija, kuri padeda sumažinti riebalines ląsteles. Itin patogus gydymas radijo dažniais pritaikytas riebaliniam sluoksniui ir celiulitui mažinti. Procedūros metu audinių temperatūra saugiai užkeliama iki terapinio poveikio 41–46 ºC temperatūros, o antgalio temperatūra nuolat reguliuojama pagal kliento pojūčius. Procedūros metu skatinamas metabolizmas, kurio metu vyksta natūralus lipolizės procesas.

 

Funkcinis magnetinis stimuliavimas (FMS) su „Tesla Former™“ prietaisu – efektyvus riebalinio sluoksnio mažinimo ir kūno kontūravimo būdas. Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas. Gaminant energiją riebalinis audinys mažėja, o energijos poreikis vis didėja – todėl atliekant šią procedūrą efektyviai formuojami ir stiprinami raumenys, pakeliami sėdmenys bei mažinamas riebalinis sluoksnis.

 

Ieškote efektyvaus neinvazinio riebalų šalinimo būdo? Atvykite į „Skinny“ estetikos kliniką, kurioje dirbantys specialistai padės išsirinkti tinkamiausią procedūrą jūsų tikslams pasiekti!