Mafijos tėvu vadinamas Vidas Antonovas tik per plauką išvengė mirties – vyrą pakirto miokardo infarktas.

 

KK2

KK2 žurnalistams šį antradienio vakarą 19.30 val. vyras pasakos, kad šioje situacijoje jam padėjo Aukščiausiojo ranka: „Nesupratau nieko, tik skausmas didžiulis ir viskas. Gydytoja sako: „Kas čia dar Tave išgelbėjo?“. Kunigas irgi sakė, kad bus kaip Dievas duos. Ir, matyt, dar Dievas man irgi padėjo“.

 

Vidas prisimena, kad jam grįžus iš pasivažinėjimo dviračiu, staiga pradėjo mausti krūtinę, namuose žmonos nebuvo.

 

„Nei iš šio, nei iš to didelis skausmas atsirado. O prieš tai dar Rimai paskambinau, ji mokosi Šiauliuose, paklausė, kaip sveikata, pasakiau, kad viskas gerai. Baisiausia, kad anksčiau tokio skausmo niekada nėra buvę“, – lemtingą dieną prisimena Vidas.

 

Vidui atrodė, kad plyšta širdis. Jauniausias Vido sūnus išsigando ir iškvietė greitąją pagalbą. Antonovas buvo skubiai nugabentas į ligoninę Šiauliuose, ten Vido būklė jau buvo kritinė, vyras iškart buvo nugabentas į reanimaciją.

 

„Aš dar sakiau, kad nenoriu tos greitosios. Nereikia sakau, užėjo ir praeis“, – sakė V. Antonovas.

 

Medikai iš paskutiniųjų kovojo dėl Vido gyvybės – gaivino ir valė kraujagysles.

 

„Ten matyt yra koks tai aparačiukas. Aš visai nebesuprantu iki šiol, kokia technika, koks stebuklas. Pasirodo, ta didžioji arterija, kur tiesiai ant širdies eina, visiškai užsikišusi buvo“, – žurnalistams aiškino infarktą išgyvenęs V. Antonovas.