„Muzikinė kaukė“ šį sezoną grįžo su trenksmu – BTV šou tapo žiūrimiausia šeštadienio laida. Šį šeštadienį, 19:30 „Muzikinės kaukės“ dalyvė Anžela Adamovič įsikūnys į savo gerą draugę ir scenos partnerę, grupės „YVA“ lyderę ir įkūrėją N. Bunkę. „Natalija nudžiugo“, – laidoje atskleis A. Adamovič. Dainininkė atliks legendinį grupės „YVA“ kūrinį – „Katyčių dainelė“.

 

Ingos Miltienienės nuotr. (1)

 

„Užduotis šią savaitę man kiek lengvesnė, nei kitiems projekto dalyviams, nes mes su Natalija dažnai koncertuojame toje pačioje grupėje. Aš labai dažnai matau, kaip ji elgiasi, kaip ji vaikšto. Žinoma, įkūnyti yra daug sunkiau, nei tiesiog pažiūrėti“, – pasakos grupės „Pop ladies“ narė Anžela Adamovič. „Didžiausiu iššūkiu tapo vokalinė pusė – tembrą „pagauti“ yra ne taip ir lengva“, – atskleis Anžela.

 

Ingos Miltienienės nuotr.

 

Atsinaujinusios „Muzikinės kaukės“ komisijos narys Mantas Stonkus po pasirodymo prisipažins, kad liko nustebintas Anželos Adamovič įsikūnijimu: „Kiek mes esame matę bandymų įkūnyti panašaus kalibro ar stiliaus scenos „divas“, kaip Natalija Bunkė – tau pirmajai pagaliau Lietuvoje pavyko tai padaryti. Tai be galo sudėtinga. Tau labai padėjo, kad su Natalija praleidi daug laiko. Tu pagavai visus akcentus, kuriuos ji turi.“ Tiesa, Anžela Adamovič laidoje prisipažins, kad dainos tekstą ji supainiojo ne vieną kartą. „Jos pačios painioja tuos žodžius, tad būk rami“, – juokaus M. Stonkus.

 

Anželos pasirodymą įdėmiai stebės ir jos sužadėtinis Žygimantas Gečas. Panašu, „Katyčių dainelė“ šią savaitę dažnai skambėjo įsimylėjėlių namuose, mat dainos žodžius, kuriuos sumaišė Anžela, vaikinas, rodės, mokėjo atmintinai. Tiesa, itin karštas A. Adamovič įvaizdis salėje įaudrins ne vieną vyrą, tarp jų ir komisijos narį Mantą Stonkų ir privers pamiršti kelias kūrinio teksto klaidas. „Šitam pasirodyme prieš mano akis – ne žodžiai. Jie tikrai ne svarbiausi šiame numeryje“, – atviraus žmoną turintis žinomas aktorius. Ar toks dviprasmiškas Manto Stonkaus pareiškimas netrikdys būsimo Anželos Adamovič vyro Žygimanto Gečo? Tai pamatysite jau šį šeštadienį.

 

„Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienio vakarą Nijolė Pareigytė-Rukaitienė įkūnys Nelę Paltinienę, Rūta Ščiogolevaitė – Justę Arlauskaitę-Jazzu, Anžela Adamovič – Nataliją Bunkę ir grupę „YVA“, Donata Gutauskienė-Laisva – dainininkę Britney Spears, Karolina Juškaitė-Carol laidoje taps Rūta Ščiogolevaite ir atliks jos dainą „Paskutinis šokis“, Tadas Juodsnukis – legendinės grupės „Queen“ lyderiu Freddie Mercury, Arvydas Vilčinskas – JAV reperiu Pitbull, aktorius Valentinas Krulikovskis įkūnys Adriano Celentano, Tadas Rimgaila – dainininką Demis Roussos, Vytenis Kaluškevičius – jaunąjį Egidijų Sipavičių. „Muzikinė kaukė“ – kiekvieną šeštadienį, 19:30 per BTV.

 

Įvertinkite A. Adamovič įsikūnijimą į N. Bunkę ir grupę „YVA“. Ar panašu?

https://www.facebook.com/BTV.MuzikineKauke/videos/1023245291137933/