TV3 laidų vedėjas Džiugas Siaurusaitis ištisą mėnesį atostogavo egzotiškoje Indonezijoje, valgė pitonus, kobras ir aplankė dešimtis šventyklų, kandusis baletmeisteris Jurijus Smoriginas karštas vasaros dienas ir naktis leido savo kaimo sodyboje Dzūkijoje, o gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas Edvardas Žičkus Viduržemio jūroje plaukiojo šešiolikos metrų ilgio balta greitaeige jachta, mėgavosi išskirtine prabanga ir deginosi laukiniuose paplūdimiuose. Tai – tik maža dalis su trenksmu sugrįžtančios karščiausios TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“, kurią žiūrovai išvys jau šį penktadienį, rugsėjo 7-ąją. Nauju laiku, 17.10 val., nuodėmklausys Marius Mačiulis atskleis saldžiausias žvaigždžių atostogų nuodėmes.

 

Kas, kur, kaip ir už kiek? Štai pats M. Mačiulis atostogavo savo žmonos gimtinėje – Kanzase, dalyvavo indėnų apeigose bei kartu su kaubojais jodinėjo laukiniais žirgais. Tuo tarpu pramogų pasaulio ryklys Algis Ramanauskas ramų poilsį išmainė į kvapą gniaužiančius nuotykius su Lietuvos kariais Afganistane, o TV3 ryto laidos „Nauja diena“ vedėjas Martynas Starkus senutėliu automobiliu keliavo po egzotiškąją Pietų Ameriką ir rizikuodamas gyvybe įveikė Mirties kelią.

 

Kol prodiuseris, nuomonių laidos „Akistata“ vedėjas Kristupas Krivickas savo valią ir ištvermę grūdino kiokušin karatė vasaros stovykloje Palangoje, mylimiausiu televizijos laidų vedėju žiūrovų pripažintas Vytautas Šapranauskas lankėsi Latvijos pajūryje ir žvejojo Baltijos jūroje. Pastarosios neatsisakė ir projekto „X Faktorius“ vedėjas Marijus Mikutavičius – skraidė jėgos aitvarais ir grybavo miškuose.

 

Kur kas egzotiškesnėmis vasaros atostogomis gali pasigirti infošou „Be komentarų“ vedėja Sandra Daukšaitė – ji ilsėjosi Kalėdų Senelio gimtinėje Laplandijoje, valgė elnieną bei grožėjosi baltosiomis naktimis.

 

Dešimties žvaigždžių atostogos buvo pateiktos TV3 internetinio puslapio lankytojų teismui. Koks poilsis žiūrovams atrodo verčiausias dėmesio, laidos vedėjas M. Mačiulis atskleis jau šį penktadienį 17.10 val. per TV3.

 

Visus praėjusių „Nuodėmių dešimtuko“ laidų įrašus galima žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: www.tv3play.lt/program/nuodemiudesimtukas.

 

„Nuodėmių dešimtukas“ – penktadieniais 17.10 val. tik per TV3!