Ši savaitė projekte „ Muzikinė Kaukė“  Irenai Starošaitei buvo tikras išbandymas. „Aš labai bijau. Šios savaitės pasirodymas man yra pats didžiausias iššukis. Todėl, kad Aretha Franklin buvo išrinkta pačia geriausia kada nors gyvenusia dainininke. Kai pagalvoju, kad ji gali padainuoti visas įmanomas natas, man užima kvapą. Baisu. “, – prieš pasirodymą jaudinosi I.Starošaitė. Tačiau jai išėjus į sceną, uždainavus gyvai komisijos nariai nuščiuvo. Marius Gelažnikas  po pasirodymo negailėjo riebaus komentaro: „Man žinokit čia ant scenos buvo seksas.Ir jo buvo labai daug. Kartoju, ne seksualumas, o tikras seksas. Ji spinduliavo juodo žmogaus energiją“.

 

Dar vienas vakaro siurprizas  – Liepa Mondeikaitė, kuriai ir vėl pasisekė vaidmenų loterijoje. Ji toliau sėkmingai gilinosi į savo vyriškąjį pradą. „Aš į Styveną Tylerį panaši vienu – savo didžiule burna. Aišku, didelis iššukis buvo pakartoti jo choreografiją. Jo plaštakos į visas puses sukiojasi jam dainuojant. Pabandysiu sukioti ir savasias “, – prieš pasirodymą sakė Liepa.

 

Komisijos narei Livetai Kazlauskienei po pasirodymo pasidarė apmaudu, kad ji „Aerosmith“anksčiau nebuvo girdėjusi. „Po Liepos pasirodymo namie ruošiuosi peržiūrėti visus jų įrašus“, – sakė L.Kazlauskienė. Arūnas Valinskas negailėjo kritikos Mariui Gelažnikui, kuris prisipažino, kad Aerosmith yra jo mylima grupė ir buvo nustebintas Livetos Kazlauskienės nenuovokumo. Tačiau Arūnas Valinskas buvo labai nustebęs iš kur žmogus, asmeniškai pažįstantis Filipą Kirkorovą, yra toks didelis Aerosmith gerbėjas. Žodžiu, Liepa Mondeikaitė savo misiją atliks puikiai sukeldama ginčų net ir tarp pačių komisijos narių.

 

Taip pat nelengvas išbandymas teko Renatai Norvilei. Ji apie legendinę ir labai aktyvią Lietuvos estrados damą Laimą Žemaitytę sužinojo tik prieš šešerius metus. „ Nėra lengva ir taip šokti, ir taip aktyviai dainuoti kaip ji – tai man tikras išbandymas temperamentu“, – sakė ji. Kaip jai pasisekė tai padaryti?

 

Taip pat pamatysite ar Donaldai Meiželytei tinka būti Ala Pugačiova? Su kokiais sunkumais susidurs Ruslanas Kirilkinas Egidijaus Sipavičiaus vaidmenyje? Ar komisija pagaliau įvertins Soliario pastangas?

 

Geros nuotaikos projektas „Muzikinė kaukė“ jau šį vakarą, 20.25 tik per BTV !