Jau šį vakarą TV3 žiūrovai galės stebėti geriausių Lietuvos sportininkų rinkimus „LTeam apdovanojimai“. Šis iškilmingas renginys – kasmetinis geriausių šalies sportininkų pagerbimas. Į šiuos apdovanojimus gali pretenduoti tik olimpinių sporto šakų atstovai. O juos kasmet pagerbia mylimiausios šalies muzikos žvaigždės.

 

J. Jankevičius_m (Small)

 

„LTeam apdovanojimų“ ceremoniją ves laidų vedėjas Justinas Jankevičius ir paplūdimio tinklininkė, kandidatė į Tokijo olimpines žaidynes Monika Povilaitytė. Sportininkei tai didžiausia gyvenime scena į kurią jai teks užlipti. Ir nors malonaus jaudulio nepavyksta išvengti, tačiau ramina mintis, kad šalia bus tikras scenos profesionalas.

 

Jazzu_m (Small)

 

Šiais metais bus pagerbti: „Metų sportininkas“, „Metų sportininkė“, „Metų vyrų komanda“, „Metų moterų komanda“, „Metų treneris“, „Metų trenerė“, „Metų proveržis“, „Metų pergalė“, „Metų populiariausias“ nominacijų nugalėtojai bei apdovanoti asmenys „Už viso gyvenimo nuopelnus“ ir „Už pagalbą sportininkams“.

 

LTeam (Small)

 

Apdovanojimų nugalėtojus renka Lietuvos tautinio komiteto, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos trenerių asociacijos deleguoti asmenys ir įgalioti atstovai bei interneto vartotojai.

 

„LTeam apdovanojimuose“ pasirodys ir ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Savo dainas TV3 žiūrovams ir olimpiečiams dovanos Donatas Montvydas, Beatrich, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Gytis Paškevičius.

 

„LTeam“ yra olimpinė Lietuvos rinktinė. Tai visos Lietuvos komanda, vienijanti stipriausius šalies sportininkus, iš viso – apie 300 atletų. Olimpinę Lietuvos rinktinę simbolizuoja „LTeam“ ženklas – ąžuolo lapas. Tai tautos vienybės, stiprumo, patriotiškumo simbolis.

 

„LTeam apdovanojimai“ – jau šį vakarą, 21.10 val. per TV3!