LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ žinomi Lietuvos žmonės ir politikai papasakos apie ūkininkavimą. Pasirodo, kad Seimo narys Remigijus Žemaitaitis šiuo metu augina beveik 50 avių, o buvusi Seimo narė Asta Baukutė gyvena beveik 2 hektarų sklype.

 

Asta Baukutė

R. Žemaitaitis pasakos, kad vaikystėje jis yra auginęs ožką, kuri buvo kaip naminis gyvūnas.

 

„Aš savo namuose turėjau ožką, kuri buvo išdresuota kaip šuo, aš išeidavau į mokyklą, o ji likdavo stovėti prie vartų ir laukdavo, kol grįšiu. Ji buvo kaip naminis gyvūnas ir ji būdavo kambaryje“, – pasakos R. Žemaitaitis.

 

Politikas sakys, kad užaugo ūkininkų šeimoje, todėl jam ūkininkavimas – įgimtas dalykas.

 

„Nors tėvai dirbo valdiškus darbus, mes gyvulių turėjome labai daug – iki 30 kiaulių, viščiukus veždavome į turgų ir jais prekiaudavome“, – sakė R. Žemaitaitis.

 

„Dabar laikau tik dėdekles vištas, kurios deda kiaušinius valgymui. Antis prieš Šv. Kalėdas visas išpjoviau. Ir šiais metais daug nuostolių patyriau dėl lapių, kurios papjovė 15 ančių“, – 19 val. 30 min. pasakos R. Žemaitaitis.

 

A. Baukutė pasakos, kad ji taip pat yra turėjusi avį, tačiau teigia, kad gyvūnų priežiūra – sunkus darbas.

 

„Aš turėjau avį, bet ją reikia visuomet prižiūrėti. Taip, tai egzotika prieš draugus, gimines ir draugus, kurie atvažiuoja ir pasigirti, kokia aš faina. Visur reikia įdėti darbo, juolab, kad esu miesto vaikas“, – sakė Baukutė.

 

Aktorė A. Baukutė laidoje sakys, kad žemės darbai ją nuramina.

 

„Turiu 16 lysvių, o auginti pradėjau dėl to, nes man buvo gėda, kai reikėdavo važiuoti į Trakų turgelį nusipirkti krapų ar braškių“, – pasakojo A. Baukutė.