Praėjusį sekmadienį muzikiniame LNK žaidime „Aš matau tavo balsą“ 10 000 Eur laimėjęs renginių vedėjas bei organizatorius Evaldas Venskutonis skuba pildyti seną savo šeimos svajonę – kelionę į JAV, dėl kurios ir pasiryžo dalyvauti šioje azartiškoje laidoje. „Visada sakau, kad reikia išbandyti visas galimybes, kad po to gyvenime nesigailėtum ko nors nepadaręs“, – šypsosi Evaldas, kuriam toks požiūris tikrai pasiteisino: atspėjęs, kurie žaidimo dalyviai yra blogi dainininkai, o kurie – geri, Evaldas laimėjo įspūdingą sumą.

 

P1083757_800x533

 

Nori aplankyti ir rytinę, ir vakarinę pakrantę

 

Evaldas Venskutonis augina tris sūnus, o aplankyti JAV – tiek berniukų, tiek jo paties svajonė. „Vien faktas, kad pagaliau tikrai keliausime į Ameriką sūnums jau buvo didelis džiaugsmas, – sako Evaldas. – Vaikai gyvenime yra aprūpinti viskuo, ko tik jiems reikia, lanko būrelius, patys turi susitaupę pinigų savo poreikiams. Mokau juos žinoti, ko nori gyvenime, turėti ir siekti savo tikslų, nieko nebijoti, bet auklėju nebūti išrankiems, tad jiedu mėgaujasi vien pačia mintimi, kad keliaus už Atlanto ir konkretesnių užgaidų kol kas neišsako. Na, gal tik pasitikslino, ar tikrai keliausime į Šiaurės Ameriką, ne Pietų?“

 

Žinoma, jis pats jau turi konkretesnį planą. „Sunku viską sutalpinti į tas porą savaičių kelionės, įskaitant skrydį, keliavimą šalies viduje nuo taško A iki taško B, bet norisi pamatyti maksimaliai daug per trumpą laikotarpį. Juk ne kasdien nukeliausi į „transatlantinį“ kraštą. Todėl galvojame pasirinkti gretimus regionus, nors taip norisi pamatyti Didįjį kanjoną, Holivudą, garsiuosius pramogų parkus, didmiesčius Majamį arba Niujorką. Galbūt pabūsiu sentimentalus, bet mane asmeniškai žavi gamta. Galvoju išsinuomoti namelį ant ratų ir juo taip  dalį laiko prakeliauti“ – sako Evaldas. Kelionę jis planuoja jau šį rudenį – po intensyvaus renginių sezono.

 

Draugai prašė paskolinti 10 tūkst. 

 

O kaip į žinią reagavo kiti artimieji? Evaldas juokiasi, kad reakcijų buvo tikrai įvairių. „Sveikino, rašė visi. Štai vieni pokštaudami parašė klausimą, ar galiu paskolinti 10 000 Eur. Abu supratome klausimo potekstę (pokštas), tad tiesiog linksmai pratęsėme pokalbį ir tiek“, – šypsosi Evaldas.

 

Ar šeima turi kažkokių daiktų, talismanų, kuriuos tikrai pasiims į kelionę? „Sūnūs tikrai turi. Abu turi po mažą keturkampį neatskiriamą talismaną, kuris telpa į delną ir vadinasi „i-phone“. Dar svarbu kroviklių nepamiršti“, – vėl juokiasi Evaldas.

 

Ar pavyks dar vienam laidos „Aš matau tavo balsą“ dalyviui laimėti iki 10 tūkstančių eurų ir kaip jis šią sumą išleistų, bus galima pamatyti jau šį sekmadienį, 19.30, per LNK.