LNK televizija pasiekė susitarimą su nacionaliniu Britanijos transliuotoju BBC ir įgijo teises transliuoti karališkąsias princo Harry ir Meghan Markle vestuves gegužės 19-ąją.

 

TRW_Logo_7G

Speciali LNK laida „Karališkos vestuvės. Princas Harry ir Meghan Markle“ prasidės 11 val. ir truks apie keturias su puse valandos.

 

Pagal scenarijų, 12 val. Lietuvos laiku bus atvertos Šv. Jurgio koplyčios durys Vindzoro pilyje. 13.30 val. į koplyčią, kurioje vyks vestuvės, pradės rinktis Britanijos karališkosios šeimos nariai, o pati vestuvių ceremonija prasidės 14 val.

 

Pagal susitarimą su BBC, transliacijos metu ribojamas reklamos rodymas, o pagrindinės ceremonijos metu reklamos transliacija apskritai draudžiama – nuo tos akimirkos, kai nuotaka atvyksta į koplyčią iki tada, kai sutuoktinių pora išvyksta.

 

Karališkąsias vestuves iš didžiosios LNK studijos komentuos specialiajai laidai suburta istorikų, etiketo, stiliaus specialistų komanda. Pokalbį studijoje moderuos žurnalistas Domininkas Ramonas.

 

„Studijoje laukiame daug svečių, kurie padės stebėti karališkąją vedybų ceremoniją. Žiūrovams bus pristatyta britų karališkosios dinastijos istorija ir šimtmečius siekiančios jų tradicijos“, – sako D. Ramonas.

 

Karališkosios vestuvės transliuojamos visame pasaulyje, 2011-aisiais vykusias princo Williamo ir Kate Midelton vestuves, skaičiuojama, žiūrėjo apie 2 milijardus žmonių, vien 27 milijonai britų ir 23 milijonai amerikiečių. Įvykį nušvietė įspūdingas skaičius – 8,5 tūkstančio į Londoną susirinkusių žurnalistų.

 

Speciali LNK laida „Karališkos Vestuvės. Princas Harry ir Meghan Markle“ – jau gegužės19-ąją nuo 11 val.