„Švęskime aistringai“, – su tokiu šūkiu LNK lauks didžiausių metų švenčių. Rytoj, pirmąją žiemos dieną, LNK eteryje pasirodys gražiausių Kalėdų mergaičių desantas.

 

LNK laidų vedėjos nusifilmavo specialiose, šventinėse LNK vinjetėse, kurios bus rodomos visą šventinį laikotarpį.

 

Rūta Mikelkevičiūtė, Rasa Tapinienė, Rimantė Kulvinskytė, Indrė Kavaliauskaitė, Lina Kairytė, Karolina Liukaitytė, Natalija Bunkė, Irūna Puzaraitė, Živilė Vaškytė ir Ugnė Skonsmanaitė tapo stebuklingomis, seksualiomis Kalėdų mergaitėmis, kurios televizijos žiūrovams  dovanos oro bučinius.

 

Kalėdų mergaitės amplua įsikūnijusi „Karamelinių naujienų“ vedėja Rimantė Kulvinskytė juokiasi: „Jeigu tai reikėtų daryti visus metus, būtų nelengva – juk ne kasdien gali skleisti šventinę nuotaiką. Sunkiausia yra gražiai pasiųsti oro bučinį, kad jis žiūrovą pasiektų“.

 

Pasak Rimantės, jai per filmavimą buvo baugoka stumdytis su Rasa Tapiniene. „Ji tokia kaip pūkelis, pastumi vienu petim – ir lekia. Bet džiaugiuos, kad į vinjetę papuoliau būtent su Rasa. Ji – viena mano žurnalisčių idealų. Tik jai to dar nesakiau. Rasa – ir mama, ir knygų vertėja, ir vedėja“.

 

Kita LNK Kalėdų mergaitė Rūta Mikelkevičiūtė sako, kad jai dažniausiai tenka vaidinti princeses ar snieguoles. „Visada gaunu gerus vaidmenis. O norėčiau nors kartą suvaidinti raganą. Šiose vinjetėse filmavomės lapkričio pradžioje, ir jos pirmosios man atnešė kalėdinę nuotaiką. Prisipažinsiu: aš laukiu švenčių, man patinka tas šurmulys, patinka dovanos“.

 

Rūtos namuose Kalėdų dovanos paprastai paliekamos prie durų. „Kalėdų senelis pabeldžia į duris, tada mūsų keturi šunys sukelia milžinišką triukšmą. Atidarome duris – ir maišas dovanų. Kalėdų senelio nė kvapo – turbūt jau būna pabėgęs pas kokią snieguolę“.

 

LNK šventinėse vinjetėse Kalėdų mergaite tapusi Natalija Bunkė sako, kad jos personažas labiau patiks ne televizijoje ją jau puikiai atpažįstančiam sūnui, o vyrui Danieliui. „Manau, kad mano snieguolė labiau skirta vyrams: seksuali, su didele dekoltė, nužengusi iš suaugusiųjų pasakų, – kvatojasi. – Juk šis LNK televizijos sezonas yra labai aistringas. Todėl ne išimtis ir Kalėdos“.

 

LNK kalėdinės vinjetės sukurtos aukščiausios raiškos (HD) formatu. Jūs pirmieji jas galite išvysti čia: